2737
2739
عنوان

زرنگا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 73 پست

من فقط منتظرم ببینم منطقتون کجاست😂کنجکاوم

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

19

😓

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2731
19

عزیزم 19سالته و احساس میکنی از قافله عقبی?

من اونا رو نمیخام  ب ی بدبختی اون 3تا پسرو پسندیدم حیفن بپرن اون 3تارو میخام

عششششققم چه خوش اشتهایی 

یکی وردار 

برای بقیه هم بمونه 😐😁😁😁

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
😂😂ابرو ریز بخدا جدی میگم دیروز ی سر رفتم واتساپ دیدم دوستا و دختر خاله های مامانم عکس دختراشو ...

😂😂 میفهمم. اما یادتون باشه این مسابقه نیست ، اگه واسه رو کم کنی ازدواج کنید گرفتار میشید

زین دایره مینا خونین جگرم می ده  تا حل کنم این مشکل در ساغر مینایی ( حافظ)
2738

نمیدونم چرا متوجه منظورت نشدم😐

تو که همه ازت خواستگاری کردن 

الان دنبال راهکار چی هسی😶

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
عزیزم 19سالته و احساس میکنی از قافله عقبی?

همه رو بردن ها

الان اون پسره ک ازش خوشم اومده داداش دوستم رفته باهاش دوست شده😐

من عشق اول هیچکدوم نبودم

دخترا ی کم جلو ترن

شاید اندازه من خواستگار نداشته باشن

اما حداقل عشق اول یکیشون بودن ک

چی شد؟ 

تعجب کردم گفتی 19و از قافله عقبم، دختر بگرد بپوش بخند، خوشبختی رو تو ازدواج نبین، به موقعش ازدواج میکنی

همه رو بردن ها الان اون پسره ک ازش خوشم اومده داداش دوستم رفته باهاش دوست شده😐 من عشق اول هیچکدوم ...

مهم اینه تو عشق اخرشونی😂

عه تو ایران خودمونی فک کردم یه قاره دیگه ای 

نکنه از لحاظ اوپن بودن میگی شبه اروپا 😃😃😃

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤