2737
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت وحشی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید عصبانی شدن از دهنشون در رفته

آره زیاد به دل نگیر 

ایشونم حتما ترسیده هم از اتفاقی که برای بچتون افتاده هم از رفتار شما 

خب نگرانتون بوده ک به خودتون می زنید 

یه چیزی گفته

ناراحت نباش😊

قصد بدی نداشتن 

به نام خدا سیامک انصاری هستم اومدم بایا رو معرفی کنم😐😌
2728
آره زیاد به دل نگیر  ایشونم حتما ترسیده هم از اتفاقی که برای بچتون افتاده هم از رفتار شما  ...

بله موافقم

زندگی یک اثر هنریست که به جای فک کردن به او بهتر است که لذت ببرید⭐🌈 ( مرد هستم عزیزم عزیزم نکنید خجالت میکشم)
نه والا نمیکنیم سعی کن خودتو کنترل کنی وگرنه بچه هم در اینده. از شما الگو میگیره

نه کسی الگو نمی گیره

منم مامانم خودشو همیشه میزنه تو دعوا ها یا موقع حتی یه ذره استرس 

من هیچ وقت این کارو نکردم

فقط استارتر لطفا ترک کن عادتتو ن برای اینکه الگو نگیره 

نه ... فقط چون توی روحیه فرزندتون خیلیییی اثر بدی میذاره

به نام خدا سیامک انصاری هستم اومدم بایا رو معرفی کنم😐😌
2738

حرف شوهرت درست نبوده 

ولی کار شما هم کولی بازی بوده این جور مواقع آرامش خودتو حفظ کم برو ببین بچه حالش خوبه یانه با زدن خودت فقط ضعف خودتو نشون میدی که این رفتار جلو شوهرت مناسب نیست 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

آخ منم اینجور مواقع خودم رو میزنم. البته فقط یکبار میزنم تو صورتم و بعد پامیشم یه کاری واسه اروم شدن بچه میکنم.

همسرم هم یکبار تا حالا بهم گفته وحشی. زمانی که افسردگی بعد زایمان داشتم و سر بچه داد زدم. 😢😢مردا چی حالیشونه از غریبی از تنها بزرگ کردن بچه از افسردگی بعد زایمان. 

بچت چیزیش نشد چون میگن استفراغ بد هس بعد زمین خوردن من بیشتر نگران بچت شدم تا حرف شوهرت

بردمش دکتر گفت اگه بازم استفراغ کرد بیاریدش که خدا رو شکر الان خوبه

بردمش دکتر گفت اگه بازم استفراغ کرد بیاریدش که خدا رو شکر الان خوبه

خداروشکر که بچت خوبه بیخیال حرف شوهرت خب اینکارا رو کردی گفته وحشی اونم خودش فشار روش بوده دیگه ریلکس که نبوده تو فشار عصبی این حرفو زده اگه م. ن از این کارا کنم والا بدتر میگه بهم 

2706