2737
2739

تایپیک قبلمو بخونین الانم اینوفرستادم:یه بارمنوزدی چیزی نگفتم فکرکردی شدم توسریخورکه میگی تنت میخاره؟مردی که زنو بزنه خییییلیی مرده؟؟!!مملکت اینقدرم بی صاحب نیس که هرکاردوس داشته باشی بکنی.درضمن توبه من اجازه ی یه حرف خصوصی بامامانمو نمیدی که اونم چون پول قرض میخواست نخواستم بدونی اونوقت خودت میری چتت رو با دخترپسرعموی بابات که فامیل درجه چندمه پاک میکنی و روگوشیت رمزمیذاری که من فضولی نکنم؟اگه پسرخاله های منم به من توواتساپ پیام داده بودن ومن پیامشونوپاک میکردم هم اینقدرروشنفکربودی؟!!!خیلی عوض شدی .متاسفم براخودم‌.بچه هابدکاری کردم اینوفرستادم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ن خوب بود

ولی به جای پسرخاله بنویس پسر فامیل

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2706