2733
2739
عنوان

خانمهایی که سزارین شدین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 53 پست
بیمارستانش خیلی قدیمی و کم امکاناته 4نفر تو ی اتاق بودیم مثلا دستشویی قدیمی و کثیف ولی چون سزارین می ...

اهان خودتم استانه ای هستی؟؟؟ااا اختیاری تامین اجتماعیم قبول میکنه؟؟؟اره ی سریا گفتن فامیلی تا ۷ تموم میشه من خودم لاهیجانم هنو حامله نیستم ببینم دکتره قبول میکنه اصلا اخه شنیدم اینوراییارو ک سز احتیاری میخوان همین میلاد قبول میکنه دیگه نمیبره تا رشت اما جدیدا میگن ک بیمارستان گیر میده حالا حامله شمی علطی میکنم واسه زایمان خخخ

بچه ها به نظرتون طبیعی بهتره یا سزارین؟؟؟

من موندم توش میگن سز خیلی عوارض برا خودت و بچت داره ولی من اینایی که سز کردنو دیدم والا انگار حالشون بهتر بوده بچشونم خوشگلتر و سالمتر

طبیعیا زشت و کج کوله سرشون درااااز 

موندم چیکار کنم

لطفا از تجربیاتتون بگین

مرسی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان خودتم استانه ای هستی؟؟؟ااا اختیاری تامین اجتماعیم قبول میکنه؟؟؟اره ی سریا گفتن فامیلی تا ۷ تموم ...

آستانه ای هستم اره.دکتر تو نامه نوشت ک لگنش تنگه باید سز بشه وگرنه فک نکنم دفترچه قبول میشد.پول خوده بیمارستان3500شد فک کنم 1500هم چیزای دیگ ک گفتم بالا.میلادم مگه اختیاری قبول میکنه؟ی دکتری برو و از اول بگو ک سزارین دوست داری خیلی از دکترا حرف سزارین میشه ترش میکنن

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
بچه ها به نظرتون طبیعی بهتره یا سزارین؟؟؟ من موندم توش میگن سز خیلی عوارض برا خودت و بچت داره ولی م ...

من سزارین کردم و اگه صدبارهم ب گذشته برگردم بازم سز رو انتخاب میکنم سر دوروز بلند شدم و کاملا راضی از عملم هیچ مشکلی هم ندارم الان نزدیک 4ماهه

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2728
بچه ها به نظرتون طبیعی بهتره یا سزارین؟؟؟ من موندم توش میگن سز خیلی عوارض برا خودت و بچت داره ولی م ...

خب طبیعی دردش خیلی شدید ولی عوارضهای بعد سزارین نداره بخیه میخوری تا خوب شی

سزارینم همون دردهاو عوارضهای عمل و بی حسی 

من خواهرم طبیعی خواس رفت دردشو کشید بردنش سزارین همیشه میگه از اول باید میرفتم سزارین

بازم بستگی ب بدنت داره و ورزشهایی ک انجام بدی

در کل جفتشونم واقعا سخته

آستانه ای هستم اره.دکتر تو نامه نوشت ک لگنش تنگه باید سز بشه وگرنه فک نکنم دفترچه قبول میشد.پول خوده ...

اره اختیاری بیمه قبول نمیکنه دکتر خودش سهامدار اونجاست ولی یکم باز گیر میدن بهش نگفتم اما چنتا یی گفتن گفته باشه برام زیاد فرقی نداره ی بار طبیعی بودم راضی بودم اما میترسم این بار باردار شم نتونم از پسش بربیام هزینش خوب در اومد برات خداروسکر 

2738
اره اختیاری بیمه قبول نمیکنه دکتر خودش سهامدار اونجاست ولی یکم باز گیر میدن بهش نگفتم اما چنتا یی گف ...

دکترم ب منم گفت طبیعی میتونی بیاری گفتم ب هیچ عنوان طبیعی نمیخوام گفت پس باید بری خصوصی فقط هم توتونکاران و فامیلی اونا کمتر گیر میدن انگار

اهان خودتم استانه ای هستی؟؟؟ااا اختیاری تامین اجتماعیم قبول میکنه؟؟؟اره ی سریا گفتن فامیلی تا ۷ تموم ...

آستانه ای هستم اره.دکتر تو نامه نوشت ک لگنش تنگه باید سز بشه وگرنه فک نکنم دفترچه قبول میشد.پول خوده بیمارستان3500شد فک کنم 1500هم چیزای دیگ ک گفتم بالا.میلادم مگه اختیاری قبول میکنه؟ی دکتری برو و از اول بگو ک سزارین دوست داری خیلی از دکترا حرف سزارین میشه ترش میکنن

دکترم ب منم گفت طبیعی میتونی بیاری گفتم ب هیچ عنوان طبیعی نمیخوام گفت پس باید بری خصوصی فقط هم توتون ...

اره با این ک آریا گلسار پارس قائم بیمارستانای خصوصیو فوق العاده این ولی اصلا قبول نمیکنن اختیاری چرا طبیعی دوس نداشتی میترسیدی؟؟؟

اهان خوب بود؟؟؟من واس عملم بی هوش شدم راضی بودم اما بی حسی بنظرم یجوریه میدونی دارن شکمتو پاره میکنن ...

اره دیگه آدم متوجه میشه چیکار دارن میکنن و پشتش بالاخره دردهایی داره ...من برام مهم نبود زیاد کدومش باشه دکترم خودش گفت من بی حس میکنم

اره با این ک آریا گلسار پارس قائم بیمارستانای خصوصیو فوق العاده این ولی اصلا قبول نمیکنن اختیاری چرا ...

اره میترسیدم.خواهرم رفت واسه طبیعی اخرم نتونست بردن سزارین میترسیدم مثل اون بشم

من سزارین کردم و اگه صدبارهم ب گذشته برگردم بازم سز رو انتخاب میکنم سر دوروز بلند شدم و کاملا راضی ا ...

خداروشکر عزیزم ک حالت خوبه

نی نیت هم خوبه؟خدای نکرده مشکلی نداره؟

به نظرت فرز و زرنگ هست؟

2706