2737
2734
عنوان

خانمهایی که سزارین شدین بیاین

1000 بازدید | 53 پست

من ۶روز زایمان کردم ،والان دو روز ک بلند شدن از جام و تکون خوردن واسم خیلی سخت شده 

موقع حرکت انگار ک داخل شکمم قسمت بخیه زده شده ،گوشتم از هم جدا میشه دوباره وصل میشه و واقعا خیلی دردناکه

کسی اینجوری بوده ،خطرناک نیس،نگران شدم احساس میکنم غیرطبیعی

برو دکتر لطفا

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا من همچین احساسی نداشتم اگه حس کوفتگی داری خب طبیعیه اما اینکه حس میکنی بخیه هات باز شدنو نمیدونم کاش یه چک اپ بری

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2738

عزیزم من سمت چپ بخیه م از داخل کشیدگی وحشتناک داشتم موقه بلند شدن نشستن گریه میکردم تا بخیمو کشیدم خوب شدم شما اون سمتی که این حسو داری پانشو مثلن اگه سمت چپته یجور پاشو اول پای راستت بذاری زمین واینکه به پهلو شو بعد بلند شو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب