2733
2734

سلام من دو روز پیش رفتم سونو واژینال وگفت تو همین هفته نزدیکی داشته باش بنا به دلایلی تا امروز نزدیکی نداشتم چند روز زیر شکمم درد داشتم تا دیشب ساعت 2 شب دیگه ندارم یعنی تخمک آزاد شد؟امروز نزدیکی داشته باشم یعنی بی فایده ست؟خیلی اعصابم خرابه با کلی دارو وآمپول وآخرش نتونستم این سه روز نزدیکی داشته باشم 

حیف شد

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

باز خوبه تو فولیکول خوب داشتی خیالت راحته،من این ماه قرص لتروزول خوردم شبی دوتا ،پریروز روز دهمم رفتم سونو ،دکتر گفت اصن انگار نه انگار فولیکولات هیچ رشدی نکردن با این قرص لتروزول،انقدددررر ناراحت شدم ،بعد همون جا بهم سه تا آمپول سینال اف داد،روزی یکی ،دیروزو پریروز زدم ،امروزم آخرریشو باید بزنم،فردا دوباره باید برم سونو ببینم رشد کردن...

نمیدونم چرا اینجوری شدم این ماه ،ماه پیش با همین لتروزول ۳تا فولیکول ۱۹،۲۰،۲۰داشتم،این ماه هیچی!!!

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
باز خوبه تو فولیکول خوب داشتی خیالت راحته،من این ماه قرص لتروزول خوردم شبی دوتا ،پریروز روز دهمم رفت ...

دکتر دیگه چی گفت تا چه روزی مهلت داری انگار شماهم روز 14 پری هستی مثل خودم من تا دیشب درد تخمدان داشتم الان دیگه ندارم فکر کنم رها شد دیگه بی فایده ست شما خبر نداری اگه رها بشه تا کی مهلت دارم نزدیکی داشته باشم

دکتر دیگه چی گفت تا چه روزی مهلت داری انگار شماهم روز 14 پری هستی مثل خودم من تا دیشب درد تخمدان داش ...

من الان روز سیزدهم پریودمم ، این آمپولا سینال افو رو زدم ،باید رشد کنن فولیکولام تا دکتر آمپول آزاد سازی بده ،اقدامم داشته باشم ، فایده ای نداره تا فولیکول و تخمکی برا آزاد شدن ندارم! ولی خب همون یک شب در میون و دارم اقدام میکنم ،دکتر به من گفت فولی خوبت که رویت شد و آمپولو hcg رو که زدی هر چه بیشتر اقدام داشته باشی بهتره ،گفت صرفه جویی نکن واسه اقدام

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...

حالا تو الان اقدامتو داشته باش مرتب ،ضرر که نمیکنی 

2706