2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دیروز ای وی آف کردم. انتقال جنین دادم. سوالات چیه

عزیزم ایشالله که نتیجه بگیری دلت حسابی شاد شه بعد از آزمایش حتما مارو درجریان بزار منم یه ماهه دیگه انتقال دارم خیلی میترسم از اینکه نگیره خدا کمکمون کنه نی نی بیاد تو دلمون

عزیزم ایشالله که نتیجه بگیری دلت حسابی شاد شه بعد از آزمایش حتما مارو درجریان بزار منم یه ماهه دیگه ...

حتما عزیزم. برام دعا کن. ترس افتاده به دلم. که نکنه خدای نکرده....

مادر یک فرشته آسمانی و نازنین دختری که هدیه خداست برای آرامش قلب سوخته ام
حتما عزیزم. برام دعا کن. ترس افتاده به دلم. که نکنه خدای نکرده....

اصلا استرس نداشته باش از همین الان نقش مادر بودن رو بازی کن باور داشته باش که نی نی حتما حتما  تودلته ایشالله که حتما تو دلته میدونم خیلی سخته که استرس نداشته باشی ولی باید قوی باشیم برااااات حسابی دعا میکنم   

2738
منم چهار هفته پیش انتقال داشتم برای بار دوم و این سری در کمال ناباوری ازمایش بتام مثبت بود امیدوا ...

ای جانم تبریک میگم، عزیزم استراحت چطور بود؟ من شش روز بعد انتقال همش خونه بودم و ۲۳ساعت روز خوابیده، امروز اولین بار رفتم بیرون هوایی عوض کنم ولی تکونا و لرزشهای ماشین حسابی ترسوندم...همون تکونای معمولی ماشین

مادر یک فرشته آسمانی و نازنین دختری که هدیه خداست برای آرامش قلب سوخته ام
ای جانم تبریک میگم، عزیزم استراحت چطور بود؟ من شش روز بعد انتقال همش خونه بودم و ۲۳ساعت روز خوابیده، ...

نه مشکلی نداره نترس فقط از پله بالا پایین نکن و زیاد سر پا واینستا

به من گفتن که حمام من بیشتر از ده دقیقه نباید طول بکشه و اصلا هم نباید بخار بگیره اینارو رعایت کن و بهم گفتن که سوپ ماهیچه بخورم من این سری خیلی سوپ ماهیچه خورم 

همین چیزا رو رعایت کن انشالله که مال تو هم مثبت میشه😊💗

نه مشکلی نداره نترس فقط از پله بالا پایین نکن و زیاد سر پا واینستا به من گفتن که حمام من بیشتر از د ...

عزیزم روز چندم انتقالت آزمایش دادی؟و اینکه دل درد نداشتی؟من روز یازدهمم امروز.دو سه روزه زیر دلم یه درد خفیف دارم حس میکنم میخوام پریود بشم 

باور دارم که خدا همه ی غیر ممکن های مرا ممکن می کند...به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود به امید خدا      
عزیزم روز چندم انتقالت آزمایش دادی؟و اینکه دل درد نداشتی؟من روز یازدهمم امروز.دو سه روزه زیر دلم یه ...

من هیجده روز بعد از انتقال ازمایش دادم 

انشالله که درد لانه گزینی هست 😊 منم درد های خفیف مثل پریودی داشتم که فکر کنم همون درد لانه گزینی بوده

من هیجده روز بعد از انتقال ازمایش دادم  انشالله که درد لانه گزینی هست 😊 منم درد های خفیف ...

توکل بخدا.خیلی دلم میخواد زودتر آزمایش بدم ولی از طرفی هم میگم نکنه منفی بشه.شما دوباره بعدش آز دادی؟چندتا جنین انتقال دادی؟ 

باور دارم که خدا همه ی غیر ممکن های مرا ممکن می کند...به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود به امید خدا      
توکل بخدا.خیلی دلم میخواد زودتر آزمایش بدم ولی از طرفی هم میگم نکنه منفی بشه.شما دوباره بعدش آز دادی ...

من بار که ای وی اف کردم ازمایشم منفی بود 

سری اول هم سه تا جنین انتقال دادم این سری هم سه تا 

اره ازمایش دادم رفتم دکتر بازم واسم ازمایش نوشت میخاست ببینه بتا بالا میره یا نه

2706