2733
2734
عنوان

ساعت ۱۰ امتحان دارم

152 بازدید | 10 پست

بچم نمیزاره بخونم مجبور شدم شب که خوابید تاا خود الان بیداربمونم و بخونم لطفا نفری یه صلوات برام بفرستید 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میفرستم   منم ۸ اازمون دارم حال ندارم ازمون بدم نمیدونم چه کنم ای خدا

واقعا حال نداری؟

من ۱۸ ام امتحان دارم از استرسش ساعت ۵ بیدار شدم🙁

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
2731
تو چه برنامه ای امتحان میدین؟ 

دولت اباد 

دان نشد کلاس ها برگذار بشه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
میفرستم   منم ۸ اازمون دارم حال ندارم ازمون بدم نمیدونم چه کنم ای خدا

مرسی عزیزم

واقعا حال نداری؟ من ۱۸ ام امتحان دارم از استرسش ساعت ۵ بیدار شدم🙁

نه بحث حال نیست اونقد استرس دارم که داره حالم بهم میخوره  خییلی بی انگیزه شدم بدجور. اصلا دلم بع کتابو درسو اینا نمیره . اصلا باورم نمیشه تو این موقعیتم

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
نه بحث حال نیست اونقد استرس دارم که داره حالم بهم میخوره  خییلی بی انگیزه شدم بدجور. اصلا دلم ب ...

منم همینطور شدم

بیشتر استرس دارم تا خوندن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
منم همینطور شدم بیشتر استرس دارم تا خوندن

من کلا استرس دازم تا خوندن یکاری کردم به غلط کردن افتادم ‌ انصراف دادم از دانشگاه که دباره بزای کنکور بخونم تا حالا هم خوب خوندم یدفه جا زدم ‌ اصلا نمیتونم بخونم ‌ اصلا 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

ایشالا که موفق میشین

منم یکشنبه یه امتحان خیلیییی سخت دارم و اصلاااا حال روحیم خوب نیست و نمیتونم بخونم😭😭😭

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
من کلا استرس دازم تا خوندن یکاری کردم به غلط کردن افتادم ‌ انصراف دادم از دانشگاه که دباره بزای کنکو ...

نه عزیزم حالا که زحمت کشیدی خوندی بازم تلاش کن.ان شالله موفق شی

1
5
10
15
20
25
30
35
40