2733
2734
عنوان

زور زدنه نوزاد😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 24 پست
دوست منم تازه نی نی دوقلو اورده میگه یکیشون خونه میزاره سرش موقع دستشویی دکتر میگه همه بچه ها اینجور ...

تا الان پیشه کلی متخصص بردمش خیلی اروم شده فقط صبا ایتطوری میشه دکترا هی میگن تا چهار ماه باید صبر کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن فقط کافیه قبل خواب یه قاشق بهش عرق بادرنجبویه بدی.کاملا بی ضرر و عالی.اگه انجام دادی و نتیجه گرفتی دعام کن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2728

چه شیر خشکی میدی؟؟من ببلاک کانفورت میدم مخصوص دلدردیا بهتر شده مدفوعش سفت نیس که خیلی زور بزنه شربت کولیکز یا بی بی کر بده حتمن اروغشو بگیر 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
چه شیر خشکی میدی؟؟من ببلاک کانفورت میدم مخصوص دلدردیا بهتر شده مدفوعش سفت نیس که خیلی زور بزنه شربت ...

آروغ نگیری دفع با مشکل و درد میشه ؟😟

دخترم دیر به دیر آروغ میزنه شبا که اصلا نمیزنه ولی ببخشید بادشکم هرلحظه داره

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
آروغ نگیری دفع با مشکل و درد میشه ؟😟 دخترم دیر به دیر آروغ میزنه شبا که اصلا نمیزنه ولی ببخشید باد ...

خب اروغ نمیزنه نفخ میکنه دیگه بادشکمش زیاد میشه پسر منم شب نمیزنه گریه میکنه بذارمش سرجاش بخوابه دم صبح نفخ میکنه میپیچه بخودش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
خب اروغ نمیزنه نفخ میکنه دیگه بادشکمش زیاد میشه پسر منم شب نمیزنه گریه میکنه بذارمش سرجاش بخوابه دم ...

مرسی عزیزم

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
همیشه همین کارارو میکنم یکم بهتر میشه

بجه داری صبرزیادی میخوادگلم.همیشه آرامشتوحفظ کن تا بچتم آروم باشه.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.