2733
2739
عنوان

خوشبحال نی نی سایتی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 35 پست

عزیز دلم ربطی ب عاقل بودن نداره تو فقط در مواقع حساس نمیتونی احساساتتو کنترل کنی همین همه انسان ها ب ی اندازه عقل دارن مهم اینه که تو شرایط حساس احساساتتو کنترل کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اینجا همه میخونن فکراشونو میکنن جواب میدن،مثل شما تو شرایط قرار نگرفتن

بعدم شما ببین بازدید تاپیکت چند نفره چن نفر یه پست عاقلانه گذاشتن بعد متوجه میشی همه هم عاقل نیستن

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

عشقم به خدا به اینا نیست منم مامانم و مادرشوهرم سیاست ندارن که چیزی ازشون یاد بگیرم ولی تلاش کردم خودم تغییر بدم که بتونم تو آینده به دخترم یاد بدم سعی کن همش به شوهرت امیدواری بدی روحیه بدی یکاری کنی کنارت لذت ببره باهات رفیق باشه که هرچی میشه راحت بیاد بهت بگه دیروزم جای این همه حرص وجوش میگفتی فدای سرت عشقم پیش اومده به خیر گذشت اون موقع میدیدی چقد حال جفتتون بهتر به خدا مام پولدار نیستیم که این حرفارو از شکم سیری بزنم یه پراید با بدبختی خریدیم یکی اومد زد بهش در رفت به خدا یکبار پیش شوهرم بروز ندادم که ناراحتم همش گفتم فدای سرت 

2728
ممنون،انشاالله بهترش رو بخرین😘😘😘😘😘

مرسی عشقم همچنین هیچی مهم تر از شوهرت نیست مال دنیا اصلا ارزش نداره به خدا مادرشوهرم میگه تو خیلی خونسردی مثلا فلان روز اون اتفاق افتاد تو هیچی نگفتی میگم مامان خونسرد نیستم واسه چی اعصاب جفتمون خرد کنم