2726
عنوان

خوشبحال نی نی سایتی ها

300 بازدید | 35 پست

همه عاقل هستین

در مواقع ضروری بهترین تصمیم رو میگیرین

یه نمونه از نادانی خودم بگم دیروز تصادف کردیم من به جای دلداری به همسرم هر چی از دهنم اومد به این بیچاره گفتم

اعتماد به نفسش رو از بین بردن 

اینجا تاپیک زدم خیلی ها گفتن حالا نمی خواد به همسرت چیزی بگی ،کاش من هم یه ذره عقل داشتم

یکی از دلایل نادانی من نداشتن الگو هست

مادرم رو ۴سالگی از دست دادم

چطور میتونم عاقل بشم،همسرم داغون شده از استرس ها یی که من به جونش انداختم

شما چطور آنقدر عاقل هستین😟😟😟😟

نترس منم بدتراز توام🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون اون لحظه تو شرایط شما نیستیم منطقی تر فکر میکنیم و تصمیم میگیریم ولی ممکنه تو شرایط شما قرار بگیریم مام همچین برخوردایی داشته باشیم.

پس کلا سخت نگیر سعی کن ارامش بیشتری داشته باشی😁

سلام (-:

عزیزم اینکه الگو نداشتی واقعا مهمه اما سعی کن موقع صحبت و رفتار از عقلت استفاده کنی

کتاب زیاد بخون (رمان عاشقانه منظورم نیست)

کتاب های روانشناسی در حوزه روابط اجتماعی و زندگی خانوادگی 

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

تنها کاری که لازمه فکر کردن قبل از حرف زدنه وقتی عصبی و هیجانی میشی و میخوای زود یک حرفی بزنی خودتو کنترل کن و همونجا فکرکن اگر فکرکردی ب خودت بزنن بهت برنمیخوره اون حرفو بزن اما اگر برعکس بود هرگز اون حرفو نزن

اولین اشتباهت خودتو قبول نداری 

دومی اشتباهت چیزی که گذشت .گذشته دیگه لازم نیست بهش فکر کنی

سومی اشتباهت عزیزم دنیای مجازی و دروغاش دلت خوش الان همه عاقلن اینجا 🤣

چهارم .زن به رانندگی همسرش چیزی نگه کی بگه 😁

اینا ادا عاقل درمیارن وگرنه تو واقعیت از توهم بدترن

این یه نمونه از رفتارمه ،در مواقع ضروری نمیدونم چیکار کنم همیشه بدترین و عجول ترین تصمیم رو میگیرم

اینجا بهم ثابت شده که در هر ضمینه ای عاقل هستن

مثل تاپیک صمیمیت ممنوع تا قبلش از دست مادرشوهرم داشتم دیوونه میشدم بعدش متوجه شدم مقصر اصلی خودم هستم

یاد دبستان افتادم هر چی سوال بود مثلا در مواجه با یک مصدوم چه کنیم همشون بلا استثنا یکی از موارد پاسخشون این بود

آرامش خود را حفظ کنیم🙃😅

رَبِّ لا تَذرنی فَردا و انت خیر الوارِثین👶🏻❤️

عزيزم غصه نخور 

بجاش سياست ياد بگير و ياد بگير چه مدلي حرفتو عنوان كني 

حالا تو هر موقعيتي 

اينو يادت باشه وقتي صداتو بلند كني  حالا تو مي خواي حرف حق هم بزنيا ولي طرف مقابلت حرفاتو نميشنوه فقط گارد دعوا تو رو مي بينه و اوضاع خراب ميشه 

@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
اولین اشتباهت خودتو قبول نداری  دومی اشتباهت چیزی که گذشت .گذشته دیگه لازم نیست بهش فکر کنی س ...

فقط در این زمینه نیست

مثل تاپیک صمیمیت ممنوع ...بقیه رو یادم نیست

باور کن مادر شوهرم یه آدم خنگ ولی داشت منو زجر میداد خیلی زیادی جلوش خوب بودم و احترامش میگذاشتم خیال میکرد خنگم

حرف با عمل فرق داره

خیلی ها تو حرف عاقلن تو عمل افتضاح

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706