2733
2739
عنوان

استفراغ پسرم وقتی شبا میخابه

253 بازدید | 21 پست

پسرم 2سال و نیمشه. حدود سه ماهیه چند وقتی درمیون شبا که میخابه یهو با درد شکم بیدار میشه و استفراغ میکنه. چند تا دکتر بردم ولی نتیجه نگرفتم. کسی تجربه ای داره کمک کنه. خیلی نگرانم

حتما بازم ببر 

بزار شکمشو سونوگرافی کنن 

اگه رشت هستی دکتر رنجکش ببر تشخیصش عالیه

تهرانم هستی دکتر دورود ببر

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=167088644]باید ببینی از عفونت هست یا از سردی[/QUOTE

نمیدونم دیگه دارم دیوونه میشم. اگه عفونت باشه باید همیشه باشه یا تب کنه تب نمیکنه. بالا میاره و اسهالی میشه 

2738
مازندران. قائمشهرم. توروخدا چیزی میدونی بهم بگو. 

عزیزم نمیخوام بترسونمت بچه سرخالم اینجوری شد هر دکتری بزدیم گفتن چیزی نیست ی دکتر تشخیص داد روده اش گره خورده .. عمل کرد الان بچه خوبه

ببرش دکتر.. بگو اقای دکتر میشه برام سونویی چیزی بنویسین 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
عزیزم نمیخوام بترسونمت بچه سرخالم اینجوری شد هر دکتری بزدیم گفتن چیزی نیست ی دکتر تشخیص داد روده اش ...

اونم فقط شبا میخابید نزدیکای صبح  اینجور میشد؟ 

اونم فقط شبا میخابید نزدیکای صبح  اینجور میشد؟

دقیق یادم نیست چ ساعتایی بالا میاورد

اره غذای شب و روز قبل. بوی خاصی که توجه منو جلب کنه نداره

خب ببین پس معده بچت سردی شدید و رطوبت گرفته. صبح ها بارهنگ بجوشون و با عرق نعنا بهش بده. شبها هم اگر برای آب خوردن بلند شد آب عسل بهش بده. با صبح ناشتا آب عسل بهش بده. وقتی ساعت سه صبح غذای دیشب رو بالا میاره یعنی اون غذا هنوز توی معده مونده ، یعنی معده اون غذا رو نتونسته هضم کنه. علتش اینکه معده از سردی و رطوبت شدید نمیتونه غذا رو هضم کنه. حتما همین کار رو که گفتم انجام بده. خبرش رو هم به من بده که آیا خوب شد یا نه. مطمنم خوب میشه.

خب ببین پس معده بچت سردی شدید و رطوبت گرفته. صبح ها بارهنگ بجوشون و با عرق نعنا بهش بده. شبها هم اگر ...

ممنونم  عزیزم بابت راهنماییت. اتفاقا گاهی قبل اینکه اینطور بشه قبلش آب هم خواسته ازم. عسل رو توی آب بریزم یا آب جوش؟ 

2706