2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست خواب جهارده معصوم دیده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 25 پست

من نمیتونم بشمرم خوابهایی که دیدم از امامان رو،

والبته تلاشی نمیکردم برای دیدن این خوابها،

ولی بهم خیلی انرژی میداد،مدتهاست که ازاین خوابهانمیبینم،ودلیلش رواین میدونم که بیشتر درگیر مسایل زندگی هستم و خودم روبادعاکردن ودعاخوندن مشغول نکردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواب حضرت فاطمه و دیدم....خواب مادر امام زمانو خیلیییییی میدیدم ؛ با ذوق تعریف میکردم اما مادرم م ...

مادر امام زمانک چجوری مبدیدی؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2731
تهریف کن لطفا میرم نماز،برگشتنی بخونم

اگه دوست داری یکی از امامهاروببینی،دعاوذکر زیادبگو،

مثلا برای امام زمان عج دعای فرج زیادبگو،در هرحالی که هستی بهشون سلام بده،وبعدازهرنماز،وخلاصه وقتی زیاد بهشون توجه داشته باشی،حتماخواب میبینی.

من وقتی کلاس پنجم بودم یکی دوتا سید خیلییییی بهم ظلم کرده بودن و کلی ناراحت بودم از دستشون،ولی همه میگفتن کوتاه بیا سیدن

حتی معلممونم طرف منو نمیگرفت چون اونا سید بودن،واین خیلی قلبمو شکست.معلممون میگفتن دخترم حق باتوعه ولی عزیزم اون سیده ت کوتاه بیا(حالا شاید بحث مهمی نبوده باشه ولی تو عالم بچگی برام مهم بود،البته یادم نیس چی بود)

منم همش گله میکردم ب اما حسین(کلن خیلی وابسته ب امام حسین بودم و از سنین خیلییی پایین تو روضه ها گریه میکردم)

بعد ی شب ک‌خوابیدم ،خواب امام حسین رو دیدم بهم گفتن ت هم دخترمایی و ی سری چیز دیگه

ولی اینکه بخوای خوابشونو ببینی ،شنیدم ی نفر میره پیش ی عالمی یا ی معصومی (دقیق یادم نیس خیلی وقت پیش شنیدم)بعد میگه من خوابه فلان معصوم رو میخوام ببینم ولی هررررکاری میکنم نمیشه،اون شخص عالم ب متقاضی میگن ک امشب ی غذای خیلیییی شور بخور و ی عالمه نمک و اب هم اصلن نخور.

متقاضی فرداش میاد .عالم میگه :چیشد

متقاضی میگه :من دیشب تاصبح خواب آب میدیدم از بس تشنه بودم

اون عالم یا معصوم میگن:هر وقت احتیاجت ب دیدن خواب معصوم تا این حد زیاد بشه و همونجوری ک تشنه ی آب بودی،تشنه ی دیدار بشی ،خواب ایشونو میبینی

2738
ینی علت این خوابت دعا خوندنه بااینا اونا ب خواست خودشون ب خواب کسی میان

من نمیدونم دعاخوندن هست یانه،ولی چیزی که خودم تجربشوداشتم گفتم،مثلا مدتی روی یه موضوعی توزندگیم ذهنم درگیربود،ودرهرحالی که بودم بهش فکرمیکردم،وچندشب دقیقا همون موضوع رودرخواب میدیدم،فکرکنم این قضیه ازلحاظ علمی هم اثبات شده.

من وقتی کلاس پنجم بودم یکی دوتا سید خیلییییی بهم ظلم کرده بودن و کلی ناراحت بودم از دستشون،ولی همه م ...

دقیقا،وقتی تمام فکروذکر آدم بشه یه چیز،وروی اون قضیه زوم کنه وبه قول اون عالم بشه تشنه ی واقعی،حتمابه مقصودمیرسه.