2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی به نامادری یا ناپدری داره سن بچه و سن نامادری و خود بچهه من چند مورد دیدم کسی ک مث قبل بودن یا حتی بهتر ولی به ندرته اکثرا همه چی عوض میشه

من ی دوس داشتم باباش معتاد بود ول کرده بود رفته بود مادرش غیابی طلاق گرفته بود بعد چند سال ازدواج کرده بود ناپدریش از پدرشون بهتر بود دیگه بچه نخاسته بود با اینکه بچه نداشته ک یه وقت فرق نزاره دوستم قشنگ میگفت من فقط ۷سال اول زندگیم پدر نداشتم بعد خدا بهم پدر داد 

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2738

هرگز

مادرشوهر خدا بیامرزم وقتی فوت کرد پدرشوهر جوون بود بعد سه سال زن گرفت زنش پای همه ما رو برید 

یه وقتایی فکر میکنم مادرشوهر بیچارم نخورد و نپوشید تا پدرشوهرم جمع کنه ، تهش تا پدرشوهرم جمع کرد مادرشوهرم فوت کرد و زن دومی نشسته و راحت خرج میکنه و میپوشه و نمیزاره ما بریم و بیایم🙄

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
الهی عزیزم. مادر خودتون کجاست؟؟ نامادریت چند سالشه شما چند سال؟ بچه داره اونم؟

ن مامانم طلاق گرف اونم ۴۸اینا هست منم ازدواج کردم ولی هنوز عقدم اصلا حس خوبی ندارم بهش با اینکه مثلا میخواد خودشو خیلی تو دلم جا کنه هیچوقت نتونستم دوسش داشته باشم نه بجه نداره 

ببخشید عزیزم لینک میذارم😔https://www.ninisite.com/discussion/topic/5504907/۷۰-مرتبه-سوره-ی-حمد-به-نیت-شفای-بیمارِ-من-و-سلامتی-عزیزانم-و-همه-ی-بیمارها

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
هرگز مادرشوهر خدا بیامرزم وقتی فوت کرد پدرشوهر جوون بود بعد سه سال زن گرفت زنش پای همه ما رو برید&n ...

وای دقیقا مام اینطوری هستیم. متنفرررررم از خانمه. پدرشوهرت چند سالشه؟ از روز اول طرف زنشو گرفت؟؟ خانم بچه هم داره؟

ن مامانم طلاق گرف اونم ۴۸اینا هست منم ازدواج کردم ولی هنوز عقدم اصلا حس خوبی ندارم بهش با اینکه مثلا ...

وای اینم اینطوری بود تا وقتزکه جای خودشو باز کرد. دیگه مارو ادم حساب نکرد.

دختره یکی از اقوام نزدیک  با پدرش و مادره ناتنی زندگی میکنه دیوون هضده و مادرش توانایی بزرگ کردنشو نداره متاسفانه

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 

بله میشه من ناپدری و نامادری های خوب زیادی دیدم درعوض مادر پدرهای واقعی بد زیادیم دیدم،مثلا مادرخودم با اینکه مادر تنیم بود واقعــــــا شیطان بود و هست...

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2706