2733
2734
عنوان

مریضی مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 28 پست
عزیزم اخه قرص های قلب رو نمیشه همچین کاری کرد  چون مثلا دکتر گفته فلان قرص رو باید حتما ۲ ساعت ...

همون بزور باید متوسل بشید عمل هم حتما ببریدش باهاش باید ینفر صحبت کنه مشاوره بشه براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوریه دستور العملشون بنظرم دیگ باید ب زور متوسل بشید ما مادرم شیمی درمانی میشد اشتها نداشت بزور غذا ...

اخه مادره من ۵۶ سالشه 

منه ۲۲ ساله نمیتونم اصلا با زور بهش چیزی بدم 

مادرم بچه که نیست مثلا ادم دعواش کنه بگه اگه اینو نخوری تنبیهت میکنم 

بخدا دیگه درمونده شدم

2728
به چه علتی از خوردن دارو امتناع میکنه؟

والا ما هم نفهمیدیم 

کلا از بچگی با دارو خوردن مشکل داشته 

مادربزرگم میگه وقتی بچه هم که بود مثلا مریض که میشد باید با دعوا داروهاشو بهش میدادی 

اخه مادره من ۵۶ سالشه  منه ۲۲ ساله نمیتونم اصلا با زور بهش چیزی بدم  مادرم بچه که نیست م ...

عزیزم مادر منم 53 سالشه اتفاقا اونجا خانم 70 ساله هم بود بزور غذاش میدادن تقویت شده بود بدنش یوقتا لازمه اول از در صلح وارد بشید البته 

بخدا تا الان چنتا فوق تخصص قلب رفتیم همه هم یکسری قرص مشخص دادن  نی تشخیص همشون یک چیز بوده&n ...

خب اگه از زمانی که دارو ها رو داره میخوره و تنگی نفس گرفته یکیش داره اذیت میکنه به دکترش بگو دارو رو عوض کنه یا بپرس ببین میتونه حذفش کنه داروی قلب بابای منم یکیش باعث تنگی نفس میشد دکتر اول تغییرش داد بعد حذفش کرد

2738
خب اگه از زمانی که دارو ها رو داره میخوره و تنگی نفس گرفته یکیش داره اذیت میکنه به دکترش بگو دارو رو ...

نه اصلا داروهاش رو از اول نخورده به هیچ عنوان

ببینید مادره من نارسایی قلبی شدید داره 

خوده این بیماری نارسایی قلبی باعث تنگی نفس و بادکردن ساق پا و حالت تهوع و اینااا میشه 

ینی اینکه نفسش تنگه یا هر مشکل دیگه ای داره از عوارض بیماریه فقط

والا ما هم نفهمیدیم  کلا از بچگی با دارو خوردن مشکل داشته  مادربزرگم میگه وقتی بچه هم که ...

باز از عمل جراحی بترسه ، حق داره.کیه که نترسه؟ 

اما دارو برای سلامتیش ضروریه.هرطور که میشه بذارین داروهاشو سرساعت بخوره.