2737
2739
عنوان

چرا تا الان بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 235 پست
وااااای مگه داریم این حد از خود گذشتگی 8 ماه 

مادر یعنی همین دیگه، مادرهای خودمون هم همین کارها رو برای ما کردن، الان که یه بچه دارم میگم مادرم طفلک با ۴ تا بچه پشت سر هم‌ چی بهش گذشته، 

انشاله که همسرت خوب باشه و کمکت کنه، مال من که متاسفانه نه تنها کمکی بهم نمیکرد و نکرد بلکه طلبکار هم بود و هست، یکبار حتی نگفت داری از بی خوابی هلاک‌میشی من نیم ساعت بجه رو نگه دارم، بعد هم که بچه میخوابید هر شب تا خود صبح یه بهانه ای برای دعوا کردن پیدا میکرد، انشاله که شما خیلی لذت ببری از بچه داری، چون واقعا اینقدر معصوم هستند که عاشقشونکمیشی، وقتی میبینی یه موجود به این کوچکی بهت میچسبه و چه جوری توی بغلت آروم میشه واقعا حس عجیبیه، الهی به سلامت بیاد بغلت

... و من به تو ایمان دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معنوی خودت و شارژ کن 

معنوی؟ دیگه هیچ حسی به دعا و نماز و عبادت ندارم. یعنی اگه بگن کی می خوای بمیری میگم همین الان. نه خواستگار دارم که همدم داشته باشم مادر بشم نه کار دارم همه جا شده زد و بند و پارتی. این همه نیاز عاطفی روانی ج ن س ی این همه فشار تنهایی رو تا کی سرکوب کنم؟ یعنی منی که اینقدر رفتم مشهد اینقدر چله گرفتم اینقدر قران خوندم نماز شب خوندم رفتم پیاده روی اربعین چرا دست خالی ام؟ اطرافم پر از مردهای متاهل و مجردی هستند که له له می زنن برای رابطه یعنی سهم من از عشق و ازدواج همینه؟؟؟؟ دنیا همین بود؟ من علیه السلام نیستم معصومم نیستم

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
پریشب منی  ما هم پریشب دعوامون شد به طرز فجیح و وحشتناک از اون موقع لال شدم و حرف نمیزنیم اول ...

چون آقایون در لحظه زندگی میکنن دعواتون فقط همون لحظه بوده و تموم شده...خانوما اینقدر بدبختن ولشون کنی تا ثانیه قبل مرگ همه چیزو کلمه به کلمه به یاد دارن...خدایا این همه لطافت واسه چیمون بود آخه😭😭😭

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2728

دو روزه اعصاب خوردی ول کنم نیس امروز ۲ بار از اعصاب خوردی بالا اوردم در طی ۲ روز فقط یک لقمه نون پنیر خوردم با ۶ قاشق برنج...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
بچه ای که صبح تا شب تو چهاردیواری باشه چه سرگرمی میتونه داشته باشه؟ ۷ ساله بچم داره اینجوری زندگی می ...

دور از جونت عزیزم!!!! همیشه یه راهی هست ادما خودشون رو نجات بدن اگه خدا درد میده درمونش هو میده اگه نداده امتحانت هست سرگرمی باید جور کنید خواهر منم همین وضعیت رو داره تو شهر غریب. بچش هم 6 سالش هست براش کتاب رنگ امیزی میگیره کلیییی کار دستی درست میکنه طوطی های رنگی رنگی عقاب کلاس انلاین داره کلی سرش با این گرم میشه 

یه کلاس ثبت نامش کن ک انلاین باشه  یه تایمی هم ک مدرسه هست بالاخره کلاسای انلاین اون موقع هست 

با هم کیک درست کنید بذار تو کارا کمکت کنه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
بچه ای که صبح تا شب تو چهاردیواری باشه چه سرگرمی میتونه داشته باشه؟ ۷ ساله بچم داره اینجوری زندگی می ...

خودتو جمع عزیزم .مگهدالان تو این شرایط کی میره بیرون میگرده

این حرفها رو هم خواهشا جلو بچه نزن. تلف میشیم و افسرده میشیم چیه

من هم مثل خودتم شاید ماهی یبار برم خونه ی مامانم یه سر  بزنم

اووووف چه خبره. اره گوشی رو ازس بگیر. جاش کارهای دیگه انحام بدید. تو این همه نت گردی میکنی برو چیزاای اموزنده رو ببین یا  بگیر یاد بده. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
مادر یعنی همین دیگه، مادرهای خودمون هم همین کارها رو برای ما کردن، الان که یه بچه دارم میگم مادرم طف ...

خیلی حالم بده استرس زایمان و اینکه نتونم از پسش بر بیام.. شوهر منم اصلا حوصله بچه نداره اما تا الان شرایط منو خیلی خوب درک کرده

2740

تو فکر بچه‌مم که سقط شد😔

این که اگه بود الآن چندماهه بودم

این که علتش چی بود

این که نکنه دیکه بچه دار نشم

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
خیلی حالم بده استرس زایمان و اینکه نتونم از پسش بر بیام.. شوهر منم اصلا حوصله بچه نداره اما تا الان ...

استرسها طبیعیه، مطمئن‌باش از پسش عالی برمیایی، خدا در نهاد زن این رو به طور غریزی قرار داده، بعد از چند روز همه چیز دستت میاد، نگران نباش

... و من به تو ایمان دارم...
ممنونم قربونت😍😍 چرا اخه؟؟ زد شکوندشون؟؟؟

کار همیشگیشه 

میگه نباید عصبانی بشم اگر شدم و هرچی کردم تو کور باش نبین 

دوروزه دارم زندگی رو تمیز کنم بازم هست 

لوله ی ظرفشویی چکه میکرد رفت خبرشو درست کنه کلا زد شکوند ۴ روزه لگن گذاشتم تو کابینت و قابلمه هام پخش اشپزخانه اس 

چکه اب ریخته رو فرش آشپزخونه گویا فرش خیس شده بود زد گلدون رو شکست تمام خاک ریخت روی خیسی فرش شد گل و لجن 

فرش و جمع کردم فردا بگم قالیشویی بیاد ببره و خودم برم دنبال لوله کش 

همه مرد دارن من درد 

حالم از زندگی نکبتی بهم میخوره 

جرات اعتراض و غر زدن ندارم میزنه ناقصم میکنه 

ای خواهر دلم خونه 

ببخش سرتو درد اوردم 

برو کنار شوهرت نذار فاصله بیفته بینتون 

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
دعوا کردیم ،...بچم از پریشب دندون درده که خونه مادر شوهرم بوده دیشب اوردنش و خیلی شکایت که این بچه ت ...

عزیزم هیچ وقت هیج وقت این چیزا رو طلبکارانه نگو باید یه قولا گربه شرک بازی در بیاری با ناراحتی و اشک بگی ک نتونه جبهه ای چیزی بگیره شاید به تو نگه ولی مطمئنن میره به مامانش یه چیزی میگه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706