2733
2734
عنوان

حجاب واقعی وقار است

588 بازدید | 34 پست

لطفا دوستان نیاید بگید بعضیا زیر حجاب هزار تا کار میکنن...ما با اون دسته که پوشش،براشون وسیلست کاری نداریم.

احساس واقعی شما در مورد پوشش هست که مهمه.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5504339/پیرو-تاپیک-از-چندسالگی-حجاب-رو-به-دختران-اموزش-بدیم

پیرو تاپیک دوست نینی سایتی مون که قفل شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه تاپیک خوبیهههه منم همچین ایده هایی داشتم واسه دختر آیندم😍❤

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728
2738

من از بچگیم مامانم خیلی رعایت میکرد چی بپوشم چی نپوشم یادمه 6و7  سالم که بود دیگه قشنگ غیرت داشتم رو خودم با لباس باز نه بیرون میرفتم نه پیش پسرا 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
چکار کنیم بیحجابا رو بکشیم ،  

نه ..چرا بکشیم...پبامبر ما با مهربانی و عشق سنگ دل ترین آدما رو نرم میکردن .بی حجابی فقط جهله همین .اگر آدما ب حقیقت عشق خداوند پی ببرند اینطور به این وضع نمیفتن که خواهان نگاه کثیف دیگران بشن.بلکه فقط برای رضایت خدا زندگی میکردن.من خودم اصلاچادری نیستم و حجابم در حد معمول هست.مانتو کمی پایین زانو و روسری ولی از هر وسیله ای بشکل درستش استفاده میکنم...

یه جمله ای فردوس تو.سریال ستایش میگفت خیییلی خوشم اومد.به نوه هاش میگفت روسری برای تزئئین سر منار نیست ،برای پوشوندن سره.

مشکل اصلی جامعه ما الان بی حجابی نیست گرونیه ، یه جوون سی و پنج ساله که نمیتونه ازدواج کنه و پول پیش خونشو جور کنه به هزار کثافت کشیده میشه و اگه فرصت براش پیش بیاد نه به باحجابش رحم میکنه نه به بی حجابش ، نه به بچه رحم میکنه نه بزرگ  ، من به شخصه وقتی اینهمه گرونی و بی عدالتی رو تو جامعه میبینم ، اعتقاد به چی داشته باشم ،

تو ایران که همه چی زوره ، ای کاش اختیاری بود 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2706