2737
2739

بچه ها عملش چطوره سرپاییه؟ یا باید بستری شه بعدش چی باید استراحت باشه یا میشه بره سرکار؟ یه جوری هست که کسی نفهمه؟ بعد عمل باردار شدید؟ببخشید سوالام زیاد شد ولی حال همسرم اصلا خوب نیست نمیدونم چکار کنم

خدایا مراقب تو دلیم باش  

سدپایی نیس ولی عمل آسونیه بعده بهوش اومدن مرخص میکنن شوهر من یکی دو روز موند خونه استراحت کرد هیچکسم نفهمید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون روز مرخص میشه همسر من ی هفته خونه بود تا چند روز غذای آبکی بخوره بهتره تا ی مدتم چیزای سنگین بلند نکنه بهتره  کسی هم متوجه نشد نه باردار نشدیم 

دنیا ی کابوسه ؛ و تو نمیتونی بیدارشی....😞
2728
سدپایی نیس ولی عمل آسونیه بعده بهوش اومدن مرخص میکنن شوهر من یکی دو روز موند خونه استراحت کرد هیچکسم ...

راه رفتنش تغییر نکرده بود؟

خدایا مراقب تو دلیم باش  
راه رفتنش تغییر نکرده بود؟

ن یکی دو روز اول خب آروم راه میرفت ولی بعدش درس شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
همون روز مرخص میشه همسر من ی هفته خونه بود تا چند روز غذای آبکی بخوره بهتره تا ی مدتم چیزای سنگین بل ...

انشالله دامنت سبز میشه بزودی عزیزم

خدایا مراقب تو دلیم باش  
2740
ممنون عزیزم

فداتشم❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با عرض معذرت میشه عمل واریکوسل به من بگی چیه، خیلی شنیدم ولی نمیدونم ازش

عزیزم واریکوسل همون واریس و پیچ خوردگی رگ‌های بیضه هست

خدایا مراقب تو دلیم باش  

شوهر منم داره اوایل بیضش درد داشت اما باردار شدم بعد الان میگه درد ندارم اصلا اون موقع هم عمل نکردن گفتن اوضاعش خیلی بد نیس 

کاش عمل میکردن می خاستم بعدیم پسر بشه و جمع کنم کلا 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

شوهر منم ۶ماه پیش عمل کرد.اگه یه طرفه باشه که اصلا سخت نیس .یه هفته خونه بود هیچکیم نفهمید

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
شوهر منم داره اوایل بیضش درد داشت اما باردار شدم بعد الان میگه درد ندارم اصلا اون موقع هم عمل نکردن ...

دکتر گفته شدیده ولی فعلا سونو نرفته قراره شنبه بره خیلی داغون شده طفلی....همش میگه میترسم بقیه بفهمن 😔

عزیزم خوب الان نمیشه بره عمل کنه

خدایا مراقب تو دلیم باش