2737
2734
عنوان

به نظرتون با 600هزارتومن پول

198 بازدید | 6 پست

میتونم واسه خودم وسایل شمع سازی بگیرم درست کنم بفروشم دلم میخواد واسه خودم یه کسب و کار راه بندازم هر چند کوچک به نظرتون جواب میده کسی تجربه یا پیشنهادی داره آیا؟ 

اره بنظرم میشه

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چراکه نه حتماجواب میده.ابجی من باتیکه پارچه شروع کردگیره مو وتل و....اینادرست کردن نه دوره دیده بود نه ازروچیزی یادگرفته بود الان شکرخداخیلی کارش خوبه

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔