2733
2739
عنوان

وایییییی خانماااا فردا عشقم میاد خونمون😍😍😍😍😍😍🙈🙈🙈🙈🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 124 پست
گیسو پدر و مادرت چند سالشون هست ؟چجوری راضیشون کردی؟

مامانم ۴۵ فکر کنم بابامم فکر کنم ۵۰

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازما ناراحت نشو  ماتورو نمیشناسیم من اولش از بچه ها هم خواستم بهت پیله نکنن ولی فک کردن موافقه ...

ممنونم گلکم ولی واقعا دلم گیره چیکار میشه کرد

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2731
دخترم عجله نکن الهی خوشبخت بشی بعدا بهمون خبر بده اومدن صحبت کردن نتیجه ش چی شد؟

چشم حتما ولی بهتون قول میدم بیشتر روی موفقیت زندگیم تمرکز کنم تا روی این عشق و علاثه

میشه الان بااین حس خوبت واسه برآورده شدن آرزوی منم دعا کنی 😭

چشمممممم ایشالله به حق ابروی زهرا به هرچی میخوایی برسی

2738
ممنون از دعای قشنگت مهربونم ایشالله کنار عشقت همیشه زندگیت لبریز از عشق باشه ❤

خیلی ممنونم عزیز دلم

@شیداr     اون تاپیک قفل شد نتونستم جواب بدم عزیزم  ببخشید استارتر تو تاپیکت این پ ...

عزیزم ،هر وقت خواستی 😂دلم میخاد انتظار نکشی 😘

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

حاضرم  قسم بخورم  پشیمون میشی  هم سنتم و دوتام عروس شذن  یکی جدا شد یکی خیانت کرد  اون یکی هم افسرده شده  الان توقعی نداری و دلت عظقو محبت میخواد  پنج سال بگذره هم سنات دارن تازه  میرن  دانشگاه یهشهره بزرگ  یه زندگیه جدید و کلی دوست و رابطه عاشقاه بدون  ازدواج و  تو داری کهنه بچتو  اب میکشی  عقایدت تغیر میکنه  و توقعت بالا میره ولی شوهرت همونه که بوده عوض نمیشه دیدت  به جهان وسیع تر میشه  هرچقدر الان بگی بزرگی تو پارسال هم  از نظره خودت بزرگ بودی ولی امسال با وجوده بیشتر شدن تجربه هات  عوض شدی بزرگ تر شدی صبر کن  باور کن تو رابهطه عاشقانه هیچس نیست  تو بزرگ ترین اشتباه زندگیت رو میکنس و کسی جلو دارت نیست   پنج سال دیگه  فقط پنج سال دسگه از زمینو زمان میبری  ارزوی مرگ میکنی ببین کی گفتم 

کاربریه دومم هست                                                 صلوات شمارمو میگیرم دستم میام نی نی سایت                                       دنبال دعوایین درو بره من نیاین                                                     تاپیکایه باحال تگم کنید                                                طلاق کاره بدی نیست فرزندم طلاق بگیر                                                      دوستون دارم بوچ بوچ 
حاضرم  قسم بخورم  پشیمون میشی  هم سنتم و دوتام عروس شذن  یکی جدا شد یکی خیانت کر ...

عمرا زیر ۲۰ سال ازدواج نمیکنم

2706