2737
2739
عنوان

یدونه مژه هم قنیمته

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله😂

غنیمت😁

غ

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
2740
منم میزنم چند وقته استفاده کردین تاثیر دیدین؟

وقتی تو خوابگاه بودم هر شب استفاده میکردم خب خودم متوجه نمیشدم زیاد ولی وقتی بعد چند ماه که فامیلامون دیدن میگفتن مژه هات پرتر و بلند تر شده حدودا دوماه پشت سر هم استفاده کردم. داخل ریمل و تمیز شستم با فرچه ریمل میزدم 

وقتی تو خوابگاه بودم هر شب استفاده میکردم خب خودم متوجه نمیشدم زیاد ولی وقتی بعد چند ماه که فامیلامو ...

منم میزنم خودم حس میکنم بلند شده ولی نمیدونم واقعا بلند شده یانه 

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨