2737
2739
عنوان

حالتون چطوره

326 بازدید | 59 پست

ارزش روح یک انسان کمترین بهای اون بهشته و سعی کنید اونو ب کمتر از بهشت نفروشیداینو امام علی میگه...کاری ب دین و عقایدتون نداره..ما فقط قراره راه انسانیت رو جلو بریم..کمی قدر خودمون رو بدونیم..نود درصد مشکلات ما منشا اون فکرماست..ماباید تمرین کنیم با واقعیت زندگی کنیم نه با افکارمون یعنی مثلا اگه غذا درست میکنیم در همون حین فقط لذت ببریم از آشپزی و ب هیچ چیز فکر نکنیم..زندگی خیلی زیباست ب خدا فقط کافیه خودمون بخواهیم ..ربطی هم ب شرایط و عوامل بیرونی نداره فقط باید از درون خودمون رو بسازیم..کمی خلوت کنیم با خودمون متوجه خواهیم شد...یادتون نره خدا ما رو فقط از روی عشق آفرید و عاشقمونه..عاشق هیچ وقت بد معشوقشو نمیخواد و حواسش بهش هست..♥

😉👌

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706