2737
2734
عنوان

شوهرم همش گوشی منو چک میکنه 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2724 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف نمیزنه با من نمیدونم چیکار کنم 

وا مشکلش چیه 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2742

خب چی میشه بدی گوشیتو منو شوهرم گوشیامون دائم دست هم دیگست با دوستامم ک چت میکنم گاهی اوقات خودش کنارمه و میخونه یا شوهرم همینطور زنو شوهر که چیزی واسه قایم کردن از هم ندارن

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

شوهر منم اویل ازدواحون گوشیمو چک میکرد ل.بهم شک نداشت ولی عادت داشت با خووهرام چت میکردم همشو میخوند خسته شدم بودم از دستش ولی الان یک ساله دیکه چک نمیکنه

بهترین نیستم اما خودمم😍
2740

حتمأ خودش داره ی غلطی میکنه ک ب تو شک داره 

حالم بهم میخوره از هر چی مرده مزخرفه

شوهرمن از دیشب با من حرف نمیزنه کلی هم حرف بارم کرد نمیدونمم چ مرگشه حوصلشو اصلأ ندارم گاهی فک میکنم دوسش ندارم ازبس خسته شدم از زندگی و رفتاراشون

دختر بــــــــــهار....

منم شوهرم میره سرگوشیم وبعضی وقتا ازروی فضولی چت هامومیخونه امامن بدم نمیادوبش گیرنمیدم ک ی وقت فکربدنکنه. کلارمزگوشی همدیگ روداریم ومیریم سرگوشی های همدیگ

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
خب چی میشه بدی گوشیتو منو شوهرم گوشیامون دائم دست هم دیگست با دوستامم ک چت میکنم گاهی اوقات خودش کنا ...

اره منم همینطوری ام

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.