2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن بچه ی لجباز😞

854 بازدید | 28 پست

سلام دوستان. پسرم دو‌سال و دوماهشه تمام علایم از پوشک گرفتن رو داره  اما تنبلی میکنه همکاری نمیکنه   قشنگ میفهمه  اما دریغ از ذره ای همکاری. میگم بیا بریم دستشویی میگه نه نمیخوام  چیکار کنم کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولش کن استرس بهش نده اعصاب خودتم خورد نکن هر وقتش شد بگیر تا3سال وقت داری

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2740

ببین از چی خوشش میاد من واسه پسرم تو دستشویی کاغذ چسبوندم با مداد رنگی میبردمش نقاشی میکرد جیشش هم میکرد.بعد تو دستشویی که کاغذ دیگه چسبوندم ازین برچسب های ستاره گرفته بودم.برای هر جیش میدادم میچسبوند برای ذوق اون میومد دستشویی

خخخخ  باید مقاومت کنی  و با حوصله در این مورد آموزشش بدی  براش پاداش بزار  که ...

همه ی اینکارارو‌کرپم. جایزه،قصه،شعر،نقاشی، بازی بازی، و...اما انگار نه انگار.  تو هیچ کاری   اصرار هم نکردم تا حالا نمیدونم چرا لج بازی میکنه

همه ی اینکارارو‌کرپم. جایزه،قصه،شعر،نقاشی، بازی بازی، و...اما انگار نه انگار.  تو هیچ کاری  ...

تنبل شده 🙂

یه مدت اصرار نکن  تا از ذهنش مقاومت بره 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
ببین از چی خوشش میاد من واسه پسرم تو دستشویی کاغذ چسبوندم با مداد رنگی میبردمش نقاشی میکرد جیشش هم م ...

اینکارو نکردم اما شیلنگ رو‌میدم دستش به هوای اب بازی بلکه بیاد  اونم جواب نداد

زوده دوسال ودوماه..

اخه همه ی علایم امادگی از پوشک گرفتن رو  داره. وقتی جیش و پی پی کردن رو قشنگ میفهمه درک میکنه  دیگه مانعی نیس که. رفته رفته تنبلتر هم میشه  الان بیش از حد تنبل شده علتشو نمیدونم

2706