2737
2734
عنوان

نماز اول وقت

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 74 پست

وای من یه زمانی نمازهام حال عالی داشت الان بابچه یه مدت کمرنگ ترشد ولی بازهم ازش غافل نشدم همیشه میخونم تازگیاکیفیتش برام مهمترشده آره راست میگ منم ازدواج خوب وکارخوب گیرم اومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان من سی سالمه یه ماهه شروع کردم به خوندن .بابت قبلنا قضا بخونم؟ حس میکنم خدا قبولم نداره

عزیزم منم حدودا یکساله ک میخونم اصلا ب این چیزا فک نکن درهای خدا همیشه ب روی ما بازه ...از همین الان شروع کن ..

2738
دوستان من سی سالمه یه ماهه شروع کردم به خوندن .بابت قبلنا قضا بخونم؟ حس میکنم خدا قبولم نداره

هرزمان وقت داشتی بله بخون قضا چراقبول نکنه عزیزم همین که صدات کرده و شروع کردی به نماز یعنی دعوتت کرده خودش و دوستت داره

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

پیامبر اسلام(ص) درباره نماز صبح فرموده‌اند: «نماز صبح از میان نمازها این امتیاز را دارد که ملائکه شب و ملائکه روز آن را مشاهده می‌کنند؛ زیرا نماز صبح اگر در اول وقت خود اقامه شود در لحظه‌ای است که ملائکه شب جای خود را به ملائکه روز می‌دهند و هر دو گروه از فرشتگان شاهد اقامه آن خواهند بود.»

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…

هیچوقت نگو خدا قبولم نداره

اتفاقا خدا حواسش با تو بیشتره 

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
2706