2737
2734
عنوان

سوال از متاهل هایی که ده سال به بالا ازدواح کردن دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 46 پست
منم با اینکع هیچی کم ندارم ..جدیدا به فکر طلاقم...نمیتونم یه زندگی بدون عشق رو ادامه بدم

وقتی شوهرت خوبه بعد صد در صد پشیمون میشی اون طرف طلاق هیچی نیست 

خیلیا بودن که شوهرشون خوب نبوده و  طلاق گرفتن و پشیمون شدن شما که شوهرت خوبه بعد صد در صد پیشمون میشی

به خدا همیشه تو ذهنت اخلاقا و رفتارای خوبش رو. بزرگ کن و خودت شروع کننده ی رابطه و حرفای عاشقانه باش مطمئن باش کم کم درست میشه

مگه اینکه گوشه ای از دلت پیش. کس دیگه ای باشه که اینجوری نمیتونی دو نفر رو همزمان دوست داشته باشی

و خواهرانه میگم اگه هست سعی کن اونو از دلت بندازی بیرون ❤️

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی شوهرت خوبه بعد صد در صد پشیمون میشی اون طرف طلاق هیچی نیست  خیلیا بودن که شوهرشون خوب نبو ...

تا الان همین کارو کردم ...خوبیاشو روزانه ب چشم اوردم..ولی بیفایدس...به مرگ پسرم هیچکس تو زندگیم بجز شوهرم نیس..عزیزم ما خانواده مذهبی هستیم..اصلا حتی فکرشم التقاداتم نمیزاره بیاد تو ذهنم

ی موقع تو دلتون شوهرتون را با دیگران مقایسه نمیکنید؟چون خیلی ها این کار میکنن بعد از شوهرشون زده میش ...

با هرکس مقایسش کردم...سر تر بوده شکر خدا..ینی از همه بهتر بوده..ولی بازم بیفایده...بی انگیزه و عادی..بخدا دستمو که میگیره اصلا احساسی ندارم.مث یه دوسته برام ...یه دوست عادی البته همجتس خودم

2728
راحت نیست...با شوهرمم صحبت گردم...میگه بعد تو زنده نمیمونم...بیشتر دلم میسوزه براش..عشقش اشتباهیه..م ...

پس زیادی بهت محبت میکنه،عذر میخوام خوشی زده زیر دلت.بعنوان تجربه زندگیم مطالعه کن درباره روابط زن وشوهر و حقوقی که ب گردن هم دارن در دین اسلام تا جای که میتونی بهش عمل کن لذت تو زندگیت جاری میشه

پس زیادی بهت محبت میکنه،عذر میخوام خوشی زده زیر دلت.بعنوان تجربه زندگیم مطالعه کن درباره روابط زن وش ...

بخدا از لحاظ فیزیکی هیچی کم نمیزارم...تمام وطایف یک زن و انجام میدم...مطالعه هم دارم...ولی دیگه این هجم عادی شدن بدون هیجان ...آدمو افسرده میکنه ...خیلی زندگی باهاش برام عادیع

با هرکس مقایسش کردم...سر تر بوده شکر خدا..ینی از همه بهتر بوده..ولی بازم بیفایده...بی انگیزه و عادی. ...

حتما برو مشاوره  هم سبک میشی هم راهکار بهت میده،من خیلی از مشاوره کمک میگیرم مخصوص برای پسرام خیلی کمک کنندس

2738
تا الان همین کارو کردم ...خوبیاشو روزانه ب چشم اوردم..ولی بیفایدس...به مرگ پسرم هیچکس تو زندگیم بجز ...

قربونت برم منظوری. نداشتم از این حرف ناراحت نشو ازم

آخه من خودم یه جا نزدیک بودبلغزم و خداروشکر یهو چشمام باز شد از اون روز هم تصمیم گرفتم که زندگی کنم نمیگم راضی م اصلا ولی سعی کردم. کنار بیام و به خودم بگم تا آخر به خاطر بچه هام باید زندگی کنم

انشالله که هر تصمیمی که میگیری بهترین باشه و خوشبخت باشی عزیرم❤️❤️❤️

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2706