2726

دوستان من مثل قبل از شوهرم لذت نمیبرم...قبلا وقتی ناراحت میشدم دستمو میگرفت آروم میشدم..حتی دستش بع دستم میخورد لذت میبردم..بغلش کلی برام لدت داشت..حتی از لحاظ رابطه هم بی احساس شدم...طبیعیه  ..ینی زمان باعث شده عادی بشه برام  ...یا من اینجوری شدم..کلا خیلی برام عادی شده..ایرادی هم زندگیم نداره ..مرد خوبیه ..فقط نمیدونم چرا عادی شده برام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی مرده خوبیه، طبیعیتا باید وابسته تربشی

بنظرت اگر یمدت بری تنهایی جایی ک نبینیش میتونی؟ دلت براش تنگ نمیشه؟ 

لایک نکن، اعلاناتم پره🤕🥴، براعکسا تگم کنین🤩🥰
وقتی مرده خوبیه، طبیعیتا باید وابسته تربشی بنظرت اگر یمدت بری تنهایی جایی ک نبینیش میتونی؟ دلت براش ...

اتفاقا اهل مسافرت تنهایی ام...بخدا یک ماه هم ندیدمش اصلا دلم تنگ نشد...در عوض اون مث دیوونه ها شده بود

من الان 17 ساله ازدواج کردم دو تا بچه دارم

قبل از ده سال خیلی عاشقانه بود زندگیمون حرفای عاشقانه و... 

ولی الان منم دقیقا حس و حال تو رو دارم گاهی انقد ازش بدم میومد و حس میکردم نیازامو بر طرف نمیکنه که خودم. بداخلاق میشدمو هی دنبال بهانه میگشتم که طلاق بگیرم ولی بعد به خودم اومدم و گفتم بابای بچه هامه و  سعی کردم به زندگی دلگرم بشم

سعی کن به رفتارای خوبش فکر. کنی و اونا رو واسه خودت بزرگ. کنی رو من جواب داده انشالله واسه تو هم. خوب باشه دوستم❤️❤️

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2706