2737
2739
عنوان

گل های بالکنم

861 بازدید | 13 پست
سلام چه گل های خوشگلی توی بالکنم دارهم دارن یکی یکی از بین میرن یه آفت خیلیییییییییی ریزه که باید دقت کنی تا ببینیش گلو از بین میبره طوری که برگ ها رو خشک میکنه و تار می بنده خلاصه که کل گل رو از بین میبره چیکار کنممممممم ؟ یکی میگفت یه کم اسپری حشره کش کم بهشون بپاشم برطرف میشه این کارو بکنم ؟
خدایا ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حشره کش نزن ببین برو سایت نارگیل بخون. سم دیازینون هم خوبه. تو ان سایت می تونی سوال هم بپرسی
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2728
نوع گلم خیلی مهمه ،دقت کن دیگه بیشتر از این نابودشون نکنی. ولی حشره ش اصلا مت تجربه دارم داغون می کنه
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
2740
افتش کنه تار عنکبوت هستش سرچ کن کلی مطلب میاد سم کنه کش می خواهی باید تهیه کنی
پیامبر اکرم می فرمایند : هر کسی یک درهم در راه خدا بدهد ، خداوند هفصد حسنه برای او می نویسد. با پنج هزار تومن کار زیادی نمیشه کرد ولی میشه دل کسی رو شاد کرد ( هر چی کرمته، بگو بسم الله ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=953842 آقای زاهد مدیر سایت لطف کردن و تاپیک رو ثابت نگه داشتن .

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره.و همچنین فروش انواع خاک و کود به سراسر ایران رو هم دارند. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین و مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید