2752
2734
عنوان

بچه ها چ دعایی هست ک شیعه ها قبول دارن و سنی ها ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2939 بازدید | 168 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس کیا میگن؟ کلن به شیعیان میگن رافضی....حالا هرکی که بگه.. اصن مذهب وجود نداره!  مذهب ساخته ...

هر کس نظری داره 

اهل سنت (ماموستا هایی که تو ایران هستن حداقل ) به هیچ عنوان به شیعه نمیگن رافضی !!!!

در ضمن هر کسی به نظرش عقایدش درست و بی عیبه 

2731
عزیزم سنی ها چند دسته هستن حتما منظور خواهر شوهرت اینه که به عنوان امام اول قبول ندارن 

آره دیگه میگم ک.. ب عنوان خلیفه قبول دارن.. متلا ما میگیم یا علی اونا میگن یا عمر

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

عزیزم اهل سنت تکیه شون روی قرآن هست نه ادعیه ای که از شیعیان مطرح شده مثل مفاتیح، صحیفه سجادیه و... روایات یا اذکاری که توی کتاب‌های صحیحه‌ شون اومده رو قبول دارن مثل کتاب صحیح مسلم، صحیح بخاری و... و اهل سنت برای ائمه احترام قائل هستند به عنوان انسان های شریف و نوادگان پیغمبر اما نه به عنوان امام برخلاف وهابی ها که با شیعه و ائمه دشمن هستند

خوشبختم از اینکه بیش از حد خوشبخت نیستم، دنیا مرا بر فرق سرش جای نداده اما زیر پایش هم لگدمال نکرده😊
حرفی نداری ک بزنی تا الانش داشتی توضیح میدادی خانم

نخواستی بخونی همون خط های اول گفتم 

به هر حال مهم نیست خوشحال میشم ریپ نکنی کاری که باید میکردمو کردم و‌نی نی یار و تو تاپیک ممنوعه طبق حرف خودشون تگ‌کردم تا الانم شما داری توهین میکنی و میکی لالی و فضولی و ووو جوابتونو مثل خودت ندادم و رگباری داری کامنت میدی 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
آره دیگه میگم ک.. ب عنوان خلیفه قبول دارن.. متلا ما میگیم یا علی اونا میگن یا عمر

میدونی عزیزم عقیده ی هرکسی براش مهمه ومن هیچ وقت به کسی بی احترامی نمیکنم ،ولی من یاد گرفتم که فقط بگم یاالله

bts💜 دکتر یا دانشجوی دامپزشکی هست اینجا لایکم کنه کارش دارم