2733
2734

بابام زمان جنگ نیرو دریایی بندرعباس سرباز بوده جایی که سرباز بوده منطقه عملیاتی شناخته شده اما خط مقدم جبهه نبوده

بنظرتون کارت ایثار بهش میدن یا نامه ای به محل کار که نشون بده بابام رزمنده بوده  ؟

لطفا اگه تجربه ای دارین راهنمایی کنین برام خیلی مهمه

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد واقعا اون کار یا رتبه بهتر که تو کنکور نصیبت میشه فکر میکنی حلاله؟؟من تو کنکور امسال رتبه کشوری ام 20 هزار شد رتبه سهمیه منطقه دو شد 9 هزار،بعد دوستم رتبه کشوریش 23 هزار بود پدرش ایثارگری داشت رتبه سهمیه ش شد 5 هزار الان دعوت شد مصاحبه فرهنگیان این انصافه واقعا؟

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش
2731
2738
بعد واقعا اون کار یا رتبه بهتر که تو کنکور نصیبت میشه فکر میکنی حلاله؟؟من تو کنکور امسال رتبه کشوری ...

فرهنگیان و دانشگاه ازاد برا بهترین تراز ها میسنجن نه رتبه

ایثارگری تراز تغییر نمیده

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
فرهنگیان برا بهترین تراز ها میسنجن نه رتبه ایثارگری تراز تغییر نمیده

من ترازم از اون بهتر بود ولی به مصاحبه دعوت نشدم

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش
2706