2733
2734
عنوان

چرا اینقدر گُر میگیرم😰

153 بازدید | 10 پست

سلام خانوما، من بعداززایمان خیلی گر میگرفتم الان پسرم 10ماهشه اول بهم میگفتن ماله شیردادنه اما من شیر نمیدم شیرم خشک شد، پسرم شیر خشک میخوره حالا دیگه چرا گُر میگرم ؟؟؟؟دکتر زنان بهم گفت عصبی هستی احتمالا" خب هستم آره یعنی ربطی داره؟ یه وقت خیلی گرممه یه وقت خیلی سردمخ که شوهرم تعجب میکنه! همش فکر میکنم میخوام یائسه شم😝چون مامانم و خالم و مادربززرگم زود یائسه شدن حالا منم میگم نکنه زود یائسه شم فقط 26سالمه،به نظرتون علت گُر گرفتگی چیه؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه فقط ترسیدی نترس بابا میگن ۳۵ به بالا تازه ما ایرانیها معمولا ۵۰ به بالا میشیم ولی اگه واقعا اذیتت میکنه حتما برو دکتر غدد 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
اگه فقط ترسیدی نترس بابا میگن ۳۵ به بالا تازه ما ایرانیها معمولا ۵۰ به بالا میشیم ولی اگه واقعا اذیت ...

خب دکتر غدد که میرم کم کاری تیرویید دارم

خب دکتر غدد که میرم کم کاری تیرویید دارم

😐😐😐😐😐 به دکترت بگو از تیروییدته داروهاتو درست کنه شاید برات آزمایش بنویسه نترس دختر 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738

برو دکتر طب سنتی شاید طبعت ریخته بهم. 

دکتر بهم گفته یائسگی اومده روی ۳۰ سالگی ولی آخه ۲۶ سالتونه خیلی خیلی یائسگی زود هست براتون 

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
برو دکتر طب سنتی شاید طبعت ریخته بهم.  دکتر بهم گفته یائسگی اومده روی ۳۰ سالگی ولی آخه ۲۶ سالت ...

مرسی عزیزم امضاتم خیلی قشنگ بود😜خاطره هری پاتر زنده شد واسم😜