2733
2739

اولاش  هس  از طرفی برا هزینه هام مجبورم برم سرکار اما کار نیس تحصیلاتم هم بالا نیس نمیدونم چکار  کنم

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهریتو بگیر

خب برا گرفتن مهریه باید کاراشو انجام بدی دیگ اونم پول میخواد

حقیقت زندگی آدما اون عکسایی نیست که توی فضای مجازی به اشتراک میزارن،حقیقت زندگی شون اون چیزاییه که نه ازش عکس میگیرن نه جایی به اشتراک میزارن!!
2728
طلا نداری بفروشی بزارس بانک سود بگیری فعلا تا کار پیدا کنی.  

نه ندارم فکرم این قد درگیره که روحی داغونم

2738
بچتو نگه داشتی؟

اره اما نمیدونم کارم درست بوده یا نه

بهترین راه حل اینه طرف مقابلتو راضی بکنی به طلاق توافقی حالا هرچی خودش داد  نداد هم که هیچ لااق ...

اون فقط میگ باید مهرتو ببخشی اذیت میکنه ببخشم پیش من میگ نمیخوامت تو جلسه میگ دوسش دارم

اره اما نمیدونم کارم درست بوده یا نه

به نظرم نه چرخوندن زندگی واسه شما که حمایت مالی نداری سخت هست با بچه دو چندان سخت ترمیشه

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

من میخوام ی همچین تاپیکی بزنم

واقعا نقش زن توجامعه ما چیه؟ 

هیچ اختیاری نداریم هیچ کار نمی تونیم بکنیم

تا وقتی خونه پدر هستیم اونجا باید گوش به فرمان باشیم بعدشم نوبت خونه شوهر و قوم شوهر

حالا اینها به کنار خدا نکنه بخوای طلاق بگیری پدرت درمیاد

2706