2737
2739

سلام خانما ...اونایی که تو این دوران نامزدن شما چجوری رفت و آمد میکنین با نامزد و خانوادش ؟؟؟نمیرین خونشون یا میرین؟بخاطر رعایت و اینا میگم🥺😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
هفته ای چندبار ؟قبلا می‌رفتی خونشون یا میومد خونتون که تو این شرایط تغییر دادین؟؟؟

دو هفته یکبار میریم بیرون بخاطر شرایط کرونا

ن خونه اصن نمیرم مگراینک شامی چیزی دعوت کرده باشن

ᴰᴿᴱˢˢ ᴰᴱˢᴵᴳᴺᴱᴿ☺️�✌

همش اونجام

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
بیرون همو میبینین غیر اون؟

ن بیرون اصلا نمیرم ن بخاطر کرونا من کلا اهل بیرون رفتن نیستم وقتی با شوهرم میرم بیرون حوصله ام سر می‌ره 

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃
دو هفته یکبار میریم بیرون بخاطر شرایط کرونا ن خونه اصن نمیرم مگراینک شامی چیزی دعوت کرده باشن

من و نامزدم تو یه هفته یه روز من میرم شام خونشون یا یه روز اون میاد ولی خیلی دو دل هستم بخاطر این شرایط که رعایت کنیم بهشم گفتم گفته ما که رعایت میکنیم پس لازم نیست رفت و آمد کنیم ...نمی‌دونم چیکار کنم خانوادمم هم نظر منن 😟

2706