2737
2739
عنوان

اگه بچه خواهرشوهرتون خیلی اسباب بازی داشته باشه پولدار باشن ولی شما

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 95 پست
نمیشه خوب ۴ سالشه هر موقع میاد خوته مادرشوهرم کلی اسباب بازی گرون بچه منم نگاه میکنه خیلی بده

من به بچم یاد دادم که قرار نیست اساباب بازی تمام بچههای دنیا مثل هم باشه.من واسه تو یه چیزی میخرم یکی دیگه یه چیزی.هر کس به نیاز خودش میخره.ممکنه یه بچه ی دیگه ارزوی اسباب بازی های تو رو داشته باشه.پس یاد بگیر از داشته هات لذت ببری

اینقدددددد اینو تو ذهنش خوندم تا الان یه جایی یه چی میبینه میگم دوست داشتی داشته باشی میگه نه قرار نیس همه مثل هم داشته باشیم.خودمم اسباب بازی دارم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
حق داري استارتر حتي اگه بچه هم نباشه همه مقايسه ميشن  من خودم دورم همه وضع مالي خيلي عالي دارن ...

والا منم این چیزا رو نمیدونستم وگرنه پول ملاک مهمی میشد برام میفهمم درکت میکنم چی میگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه سخت خب بچه ها واقعا متوجه خیلی چیزا هستن مثلا نمیشه حواسشو پرت کرد یاگفت بابا برای تو فلان اسباب بازی خریده میگه من همون ک دست پسرعمه میخوام

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
اره واقعا😂 دخترم خیلیم ذوق میکنه موقع بازی باهاش پسرم رفتنی سراغش دعواشون میشه خرابکاری میکنه اونم ...

ای جون من

خب تو ک دست ب ساختنت خوبه ی ماشین کارتنی ام ولس پسرت درست کن دعواشون نشه

جدی میگما ماشینم راحته ی میبی بوس درست کن

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2728
میگم در حد خودش داره بچم ولی دیگه واقعا اونا پولدارن خیلی خودش میگه ماهی ده تومن خرج بچه اش میکنه ۶ ...

عزیزم بچه ها ک پولداری و بی پولی متوجه نمیشن الان پسرت فک میکنه باباش قهرمان هرچی بخواد میتونه براش بخره بچه ها ندارم متوجه نمیشن مثلا یه قلک براش بزار بهش بگو هرشب از بابا پول بگیر بریز تو قلکت هرموقع قلکت پر شد میشکنیمش میریم باهاش یه اسباب بازی خوشگل میخریم قرار نیس هرچیزیو راحت بدست بیارن بزار واسه اسباب بازیایی ک براش میخرین خودشم تلاش کنه

من به بچم یاد دادم که قرار نیست اساباب بازی تمام بچههای دنیا مثل هم باشه.من واسه تو یه چیزی میخرم یک ...

آفرین واقعا کیف کردم منم دیگه به بچم همینو میگم

ای جون من خب تو ک دست ب ساختنت خوبه ی ماشین کارتنی ام ولس پسرت درست کن دعواشون نشه جدی میگما ماشین ...

اره میدونم راحته فکر خوبیه انوقت باید‌دوتاش کنم دعواشون نشع‌

2738
درکت میکنم کاملا درکت میکنم اما اینارو باید با بی خیالی طی کنیم اتفاقا بچه دارم شدی همینی باش ک هس ...

بخدا دو ساله عروسشم نيومده يه سر بهم بزنه يا مياد خونم ايراد ميگيره اينو اينجور بزار خونت باز شه 

خب اگه اوضاع من اينه دليلش شماييد كه با دروغ به من گفتيد قراره برا پسرتون خونه بخريد گفتيد درامدش ٢٠ميليون به بالاس 

الان برا من كلاس ميزاري؟ 

خوبه خونه دخترشم كادو پدر شوهرش بوده و انقدر ميكوبه تو سرم 

ميگه ميريم اون محله تازه نفس ميكشيم انگار به سفر رفتيم خب نيايد خونم به درك😔

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بهش یاد میدم از چیزی که داره لذت ببره 

خودم براش بازی درست میکنم و اینقدر این کار و با لذت و هیجان و شادی انجام میدم که تازه بچه من باشه که همه حسرتش رو بخورن 

به جای تربیت یه آدم مصرف کننده یه آدم خلاق تربیت میکنم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اره میدونم راحته فکر خوبیه انوقت باید‌دوتاش کنم دعواشون نشع‌

عجب گیری کردیااااا😂

خدا حفظشون کنه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

من خواستگارایی که خواهرشوهر و جاری پولدار بودن رد کردم اصلا نمیتونستم تحمل کنم سفر خارجی و... برن بعد اگه قبول میکردم معمولی میشدیم نمیتونستیم سفر داخلی هم بریم چه برسه به خارجی

2706