2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام من هم توي باسلام غرفه دار هستم خودم لوازم ارايشي ميفروشم خيلي چيزا تا حالا سفارش دادم سوالي دا ...

اينم ادرس غرفه ي من هست

https://basalam.com/user/X60ew/invite

هر كسي با اين لينك عضو بشه و قسمت كد معرف rozgold رو كپي كنه بعد عضويتش رو ثبت ٢٠ هزارررررر تومان اعتبار خريد ميگيره

میخاستم بدونم چطوربایدسفارش بدم

شما مثلا لباسي كه انتخاب ميكنيد پايينش نوشته شده مثلا ٢ روز تا ارسال ،شما قسمت خريد رو ميزني بعد قسمت بالا يه سبد خريد هست اون رو ميزني نوشته ادامه و ثبت سفارش،بعد هم اطلاعاتت رو وارد ميكني وقتي سفارشت ثبت بشه يه كد رهگيري برات مياد با استفاده از اون توي سامانه ي رهگيري ميتوني ببيني كالايي كه سفارش دادي الان كجا هست

شما مثلا لباسي كه انتخاب ميكنيد پايينش نوشته شده مثلا ٢ روز تا ارسال ،شما قسمت خريد رو ميزني بعد قسم ...

ممنون.میخاستم ببینم اگرمعتبره ازاین ب بعدچیزایی کلازم دارم ازاینجابخرم

واینکه چندروزه ب دستم میرسه؟؟

بستگي به غرفه اي كه انتخاب ميكني داره بعضي غرفه ها نوشته شده اماده ي ارسال تا دو روز،بعضي ها هفت روز و...

و همچنين بستگي به نوع پستي كه انتخاب ميكني داره،كه دو نوع پست داريم سفارشي و پيشتاز كه توي ادامه و ثبت سفارشت انتخاب ميكني

مثلا من سفارش هايي رو كه مشتري هام ميخوان همون فردا صبحش ارسال ميكنم و بستگي به پستي كه انتخاب كردن دو روزه هم شده كه به دستشون رسيده

2706