2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣

تو صفحه سوم این تاپیک با اسکرین روش گذاشتن عکس لینکی هست  اگه به دردتون خورد واسه من یه صلوات بفرستین بلاخره منم خاله شدم🤩                                                                از محبت خارها شاخ میشوند😒اون قدیما بود گل میشدن😏.        مثل دریا باش آشغالارو پس بزن🌊.                                             حوصله بحث منطقیو داری ریپ بزن ولی اگه میخوای حرفتو به کرسی بنشونی من حوصلتو ندارم😒  
2728
بچمون یکمی شیطون بوده خدا حفظش کنه 🤩😉😁

سلام خوبی عزیزم 

شما خیلی متن هاتون زیباست میشه بگین رشتتون چی هست؟

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
سلام خوبی عزیزم  شما خیلی متن هاتون زیباست میشه بگین رشتتون چی هست؟

سلام جانان ممنون از تعریفتون فوق تاریخ خوشحالم که خوشتون میاد وممنون از لایکلتون 🙏🙏🌹🌹 

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
2738
سلام جانان ممنون از تعریفتون فوق تاریخ خوشحالم که خوشتون میاد وممنون از لایکلتون 🙏🙏🌹🌹 

زنده و پاینده باشین🙏🙏🌹🌹🌹

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚