2733
2734
عنوان

یه میلیون پول غذا دادیم فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 82 پست

سینه مرغ بخر باهاش غذای فوری درست کن

شوهرتم میتونه درست کنه اونو

گوشت چرخ شده بگیر کباب تابه ای درست کن

اینا دیگه بیشتر از یه تومن خرج نداره غذای سالمم میخوری

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور اطمینان میکنی بارداری و از بیرون غذا میگیری؟بعدشم یه تومن کلا ده وعده غذام نمیدن.البته اگه با ک ...

چرا دیه ده وعده میشه

پرسی پنجاه

دونفرن

میشه ی تومن😁

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2731

من مرغ یا ماهی با پوست لیمو ترش دقت کن سفیداش رنده نشه اب لیمو سماق زردچوبه فلفل دارچین کمی زنجقیل پودر سیر پودر پیاز مخلوط میکنم با یکی دو قاشق روغن میزارم فر میتونی تو تابه رژیمی هم بزاری بزنجم کته میکنم میخورم عالی میشه

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
چرا دیه ده وعده میشه پرسی پنجاه دونفرن میشه ی تومن😁

نهایت بشه ده وعده😂

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
آرزو میکنم خدا گره مشکلاتون رو هر چ زودتر با بهترین راهی ک خودش میدونه و ب صلاحتونه باز کنه ک فقط خو ...

خیلی ممنون عزیزم آمین 😔💔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2738
نه والا، در حد نیم ساعتم نمیتونی اماده کنی؟

نیم  سعته چی میشه پخت آخه..میپزم گهگا ه.وگرنه فک کنم باید 10 تومن فقط پول غذا داد هرماه   

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

یک تومن چند وعده ک بیشتر نمیشه خورد با این گرونی تازه معلومم نیست چی بهت میدن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

الان چی بگیم ما وقتی تو حوصله غذا پختن نداری !!!!پس چه جوری میخوای پس فردا بچه بزرگ کنی ???وقتی نیم ساعت حوصله آشپزی نداری !!!

دوتا تیکه مرغ بنداز تو اب چهل دقیقه میپزه ،،یه کم کته هم جدا بزار ،،،،

کتلت بزار ،،،،

گوشت چرخ تف بده با سیب زمینی سرخ کرده ،،،

کباب تابه ای بزار ،،،

استانبولی بزار ،،،،کته تن ماهی بزار !!!!

ماهی سرخ کن ،،

اگه خیلی تنبل تشریف داری یه دونه از چهارپایه های آشپزخونه بخر و بشین روش و آشپزی کن ،،،اینجوری حتی خودت هم تکون نمیدی که وایسی سرپا

چطور اطمینان میکنی بارداری و از بیرون غذا میگیری؟بعدشم یه تومن کلا ده وعده غذام نمیدن.البته اگه با ک ...

عزیزم کلا ک نمیگیرم.خودمم میپزم .مادرم هم غذا میده . از جای مطمئن میگیریم .چاره ای ندارم واقعا

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
نیم  سعته چی میشه پخت آخه..میپزم گهگا ه.وگرنه فک کنم باید 10 تومن فقط پول غذا داد هرماه   ...

خب سعی کن حجم زیاد درست کنی 

منم باردارم و واقعا سختمه پای گاز وایسم

ولی تو ۱روز چند مدل غذا با حجم زیاد درست میکنم ۱هفته راحتم

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

هر هفته یه نفر رو بیار 

غذای یه هفته تون رو درست کنه بزاره فیریز 

البته خودم باشم این کار رو نمیکنم 

با ۶ ماه ویار توی شهر غریب یه بار نه از بیرون غذا گرفتم نه کسی برام آورد 

روسری میبستم دور دماغ و دهنم غذا درست میکردم.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706