2733
2734
عنوان

تپلهای گذشته و باربیهای الان بیاین ببینم🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 60 پست
من 90کیلو بودم با رژیم 30تا کم کردم. رژیم اصولی کارشناس تغذیه و ورزش.  5سال گذشته و چاقم نشدم ...

عزیزم منم قبلا کلا غذام کم بود و ورزش هم میکردم

عالی بودم

ولی الان به خاطر اشتهای عصیگبی و اینکه من نمیتونم ورزش و... کنم دیگه روی رژیم حسابی نمیکنم

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
عزیزم منم قبلا کلا غذام کم بود و ورزش هم میکردم عالی بودم ولی الان به خاطر اشتهای عصیگبی و اینکه م ...

خب اون حالت عصبیو درمان کن. بهت اسیب میزنه ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این وزن رو اصلا عمل نمیکنن رژیم کتو بگیر عالیه اصلا گرسنگی هم نمیکشی

من اصلا گرسنه نمیشم

فقط عصبی میشم و میخورم تا جایی که حالم به هم میخوره از غذا

حتی فلوکستین یه مدت خوردم فرقی نکرد😭😭😭😭

2728
اره خیلی دقیق بودم  و اینکه چربی دو رحمی دارم ک اگه اضافه وزنم کم نشه سرطان میشه

عجیبه ک با رژیم کم نشدین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
منم عین تو ام و دقیقا هم وزن تو قدر سلامتیتو نمیدونی من زخم معده گرفتم و اون زخمو وقتی باز شده بود و ...

ایشالا مشکلت حل بشه

الانم حرکتی نزدم والا فقط خاستم یه پرسو مو کنم ببینم چجوریه؟ 

کسی جواب گرفته یا نه

من لاغر دیروزو امروزم  امیدوازم تپل اینده شم 😂😂😂😍

منم اسکلت دیروز امروز و فردام آرزوی تپل شدنو ب گور میبرم😅

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2738
87 کیلوام ولی اشتهای عصبی دارم نمیتونم کنتل کنم بعد زایمان اینطور شدم😢 خسته شدم نمیتونم رژیم بگیر ...

با ۸۷ کیلو میخوای اسلیو کنی؟؟؟؟؟؟

من ۱۰۸ بودم با کالری شماری و ورزش الان ۸۴ هستم

خب اون حالت عصبیو درمان کن. بهت اسیب میزنه ک

نمیتونم. 

بچه های کوچیک توی شهر غریب دست تنها. 

با دخترم که خیلییییی اذییت میکنه پدرمو در اورده😖اشتهای عصبی و فشار خون عصبی گرفتم. 

چیکار کنم؟ 

والا دلم میخاد سر به بیابون بذارم دیگه😔😩

من زنداداشم انجام داد  ۱۳۰ کیلو بود  الان بعد ۵ ماه الان شده ۹۰

سخت بود؟ 

هزینش چقدر بود؟ 

2706