2733
2739
عنوان

من خیلی خرم الهی بمیرم تا همه راحت شن

| مشاهده متن کامل بحث + 2027 بازدید | 95 پست
اگه نامزدته که هیچ ولی اگر دوس پسرته حیف کردی 600 دادی کادو

اخه اون واس تولدم ی گوشی خرید و ی جفت کفش اسپورت خسیس نیست ‌نمیدونم اخه حق بااونه تو پاچم کردن ولی نباید دلمو میسوزوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اون واس تولدم ی گوشی خرید و ی جفت کفش اسپورت خسیس نیست ‌نمیدونم اخه حق بااونه تو پاچم کردن ...

پس به احتمال زیاد از چیزایی که خریدی خوشش نیومده

با نظر من مخالفی نظرتو واسه خودت نگه دار ریپلای نکن😊
2731

راست گفته خب پول زیادی دادی بابت چیزی که به هیچ دردی نمیخوره

دوست پسرتم یا دستش خالیه و نمیتونه در این حد برات خرید کنه یا خسیسه نمیخواد خرج کنه

هر چی که هست تو اشتباه کردی

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ازاین به بعد قبل هرکاری بابزرگترهات مشورت کنی خوب به ناراحتی کشیده نمیشه

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
راست گفته خب پول زیادی دادی بابت چیزی که به هیچ دردی نمیخوره دوست پسرتم یا دستش خالیه و نمیتونه در ...

ددسته حق بااونه ولی باید جور دیگ میگفت ن جوری ک بغض کنم البته منم لوسم ولی خب دلم سوخت چون نصف حقوقمو بااینکه لازم داشتم گفنم خوشحالش کنم هم خودم خوشحلال میشم ایطوری

2738
ددسته حق بااونه ولی باید جور دیگ میگفت ن جوری ک بغض کنم البته منم لوسم ولی خب دلم سوخت چون نصف حقوقم ...

چند سالته؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
اخه پاساژا همه بازار بسته بود توواصفهان و اونم یه دفه ای شد

ای بابا

دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!مهم نی پشت سرم چی زر زر میکنن مهم اینع تا منو میبینن خفع میشن😉خــاص؟ … مــالــه اُسْــکُــلاسُ … مَــشْــتــی بــاش… به هر میمونی میرسی سریع نگو با من باش.. سنگین باش 🤪سَّــنّگْـیّنِــعِ هَّــضْـمٌ مَــنْ بَــرآت بِـکِـشّ کِـنّْـآر مِــرسّــے فَــدّآتّ🤘🍃
من ۲۱اون‌۳۲

خب اون الان به پختگی رسیده دیگه حرفش منطقی بوده

شماهم وقتی خودت میری سرکار و از زحمت خودت خرج میکنی باید قدر پولو بیشتر بدونی

چه بی ادب و قدر نشناس 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

عزیزم کارش اشتباه بوده ، میتونستی ساعت هودی بخری

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2706