2733
2739
عنوان

عزيزان راهنمايي ميخوام

60 بازدید | 11 پست

يه مدتي شوهرم گوشيش رو خيلي مواضبه و ازم قايم ميكنه (از وقتي دوستش كرونا گرفت و قرنطينه خانگي شد ) شوهرم واسه خونه دوستش خريد ميكرده ولي به من نگفته بوده من از كسي شنيدم (با خريد كردنش مشكلي ندارم) ولي مطمئنم زن دوستش هي پيام داده اينو بخر اونو بخر كه من از زنش متنفرم زنش از اون زناست كه جلب توجه ميكنه واسه مردا 

حالا من نميدونم حساس شدم يا وسواس فكري گرفتم نميدونم چه واكنشي نشون بدم همش حس ميكنم غير از ليست خريد چيزايي ديگه هم گفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بسيار سرد چون ميدونه كه ازش بدم مياد

الان شما منظورت اینه همسرت بخاطر دوستش تقبل میکنه خریداش وانجام بده،تابحال ازخانم دوستش هیچ تعریفی نکرده مطمعنی همسرتم ازاون خانم خوشش نمیومده،چون بعضی موقعا ادما ی وسیله نیاز دارن تابه خواستشون برسن ،منظورم حتما همسر شما نیست کلی میگم

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
الان شما منظورت اینه همسرت بخاطر دوستش تقبل میکنه خریداش وانجام بده،تابحال ازخانم دوستش هیچ تعریفی ن ...

نه ازش تعريف نميكنه 

ولي نميدونم ازش بدش مياد يا نه چون بدش هم نميگه 

نه ازش تعريف نميكنه  ولي نميدونم ازش بدش مياد يا نه چون بدش هم نميگه

خب عزیزم مشخصه هیچ آقایی تعریف یه خانم دیگه رو جلوی خانمش نمیکنه چون اون خانم حساس میشه ودیدش به اون خانم تغییر میکنه،اگه همسرت رفتارش باشما عوض شد بدون دلش جای دیگه هست،شما فعلاا کنجکاو نشو روی گوشیش،اقایون به گوشیشون حساسیت دارن ی وسیله شخصی میدونن

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍