2737
2739

سلام خانم ها خوش اومدین به تاپیک من😄😍

خب بچه ها بیان باهوش ترین کاربر نی نی سایت رو اعلام کنم من چند تا سوال میزارم هر کی همه رو درست جواب داد باهوش ترین کاربر نی نی سایت میشه😈😎

پس لطفا سوالات رو سرچ نکنین دوستاتونم تگ کنین کسایی که لایک میکنم یعنی درست ج دادن😝

@ژیناگلمن   @بانوسوسن   ‍

بچه ها تگ کنین من حال نداشتم تگ کنم روح سایت بانوو عشششق و بقیه بچه ها رو تگ کنین 😍

بچه ها ببخشید که تگ نکرد😙

اسی ببخشید میشه برا تایپک یکی مونده ب اخرم گزارش بزنید

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدام حیوان در هنگام خواب یک چشم خود را باز میکند؟ شغال جغد  روباه  گرگ

روباه

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه
2728
2738
کدام حیوان در هنگام خواب یک چشم خود را باز میکند؟ شغال جغد  روباه  گرگ

جغد

من خنده زنم بر دل   دل خنده زند بر من اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه  🍇چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست  🍇برای حاجتم صلوات بفرستین🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏کاربری دو نفره س هی نگین تاپیکا تناقض داره🥴
2706