2737
2739
عنوان

بنظر شما هم حرفش زشت بود

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 74 پست
حرف زشتی ک نزد. اما با شراب خور بودنش باید ببینی مکشلی نداری یا داری

من مشکلی ندارم ولی نباید میگفت بنطرم چون هم تازه آشنا شدیم هم اصلا لزومی نداشت بگه!

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواسته سر بسته بهت بگه مشروب خواره، احتمالا دائم الخمره، الان ک چیزی نگفتی بعد ازدواج نباید از مشروب خوردنش انتقاد کنی

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
چ دلیلی داشت حالا بخاد بگ من ک بدم اومد نه ک اهلش نباشم اما به نظرم دلیلی نداشت حرفش

دقیقا منم با دوستام دور هم مینوشیم سالی یبار. ولی اصلا دلیلی نداشت بگه.

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
2731
من مشکلی ندارم ولی نباید میگفت بنطرم چون هم تازه آشنا شدیم هم اصلا لزومی نداشت بگه!

دوس داری دروغ بشنوی مگه؟ اشنایی مگه برای شناخت نیس؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خب خواست باهات راحت‌تر باشه...حرف جنسی نزد که  !!! یه حرف عادی بود به نظرم..من با این کار مشکلی ندارم واسم مهم نیست.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
دقیقا منم با دوستام دور هم مینوشیم سالی یبار. ولی اصلا دلیلی نداشت بگه.

اره دیگه منم میخورم اما نمیرم جار بزنم ک ملت من هوشیارم به نظرم مسخرس

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
بستگی به خودت داره  ما شراب خوردن کار بدی نمی دونیم  اما اگه شما حساسی الان خوب بهش فکر ...

من حساس نیستم. میگم لزومی نداشت بگه...

میترسم نکنه آدم منحرفی باشه

اگه میخاست میتونست بعدا درموردش باهات حرف بزوه ک ایا تو با الکل مشکل داری یا نه ولی اینکه بیاد یهو بگو هوشیارم من به شخصه بدم میاد 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

حرفش ک مشکل نداشت ولی اگر با نجاست شراب مشکل نداری دیگ جای ناراحتی باقی نمیمونه

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
2706