2737
2734
عنوان

کیسه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 44 پست

اسی دلت رو ب پولو ماشین خوش نکن اگه مواد کشیدنش زیادی بشه اونارو یروزه اب میکنه برا خرج موادش خدا دوست داشت ک نجات پیدا کردی الانم چون تازه کات کردی داغی همش دلت اونو میخواد چون ی وابستگی رخ داده زمان حلش میکنه برا خودت ارزش قائل باش

بلاک کن ایشونم میدونه شما شخصیت بالغ ندارید و اذیت میکنه ۲۰ سالگی سن ازدواج نیست و ازدواج با معتاد ...

گلم میدونی از چی حرصم گرفته 

مادرش همش میگفت برگردو اینا الان میگه برنگرد نمیدونم چرا😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان و بابا که داری بپرس

از تو بعیده این حرفو میزنی

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2728
گلم میدونی از چی حرصم گرفته  مادرش همش میگفت برگردو اینا الان میگه برنگرد نمیدونم چرا😐

چقدر دنبال حاشیه های رابطه هستی، والا الان باید دو تا پای دیگه قرض کنی فرااار کنی از این رابطه و هر چیزی که تو رو بهش وصل می کنه. واقعاً نمی فهممت!!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
گلم میدونی از چی حرصم گرفته  مادرش همش میگفت برگردو اینا الان میگه برنگرد نمیدونم چرا😐

عمرتون رو بخاطر مادر یه آدم معتاد هدر ندید 

شما با این منش و شناخت احتماعی اصلا نباید به ازدواج فکر کنید

مطالعه کنید 

درس بخونید 

سر کار برید 

ولی ازدواج اونم با معتاد و هرزه چرا اخه

😁
حرف من چه عیبی داره ؟  آدم از والدینش نپرسه هرویین چیه خوبه ؟

شاید والدین خوبی نداره ما چه میدونیم 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
شاید والدین خوبی نداره ما چه میدونیم 

😀

بخاطر این که شاید والدین خوبی نداره من سفارش کنم با یه هرویینی ازدواج کنه ؟

پرسیدن از همون والدین حتی اگر خوب نباشند هم بهتر از ندانستن هست

😁
😀 بخاطر این که شاید والدین خوبی نداره من سفارش کنم با یه هرویینی ازدواج کنه ؟ پرسیدن از همون والد ...

یه سوال 

تو چرا با سن ۲۰ سالگی که متاهلن و مشکل داری؟

2706