2737
2734
عنوان

کیسه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان که خوندم این همون کیسه برنجم نیس 

چه برسه کیس ازدواج

ول کن بره بابا

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2728

واقعا اسی این سوال داره؟؟؟؟؟ مطمعن باش مطمعن باش دوباره میکشه 

اگر برگردی بزرگترین اشتباه زندگیتو کردی 

مثل روز روشنه مرد زندگی نیس 

تا کی پدرو مادرش تامینش میکنن؟ 

گول ماشین و خونه رو نخور که همشونو دود میکنه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

هی میگم کیسه ی ازدواج چیه؟😀

اگه آینده و زندگیت برات مهمه بیخیالش شو 

بدبخت میشی با این

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2738

به نظرم فراموشش کن 

چون چند بار ترک کرده دوباره رفته سمتش 

احتمال داره تو زندگیه مشترکم چنین کاری کنه 

خودتو بدبخت نکن 

سنت هم که بالا نیست 

صبر کن بعدا پشیمون میشی 

خدایا مرسی ♥️

ببین این به قول خودت کیسه ازدواجه نه کیس ازدواج فرااااااار کن دوباره برمیگرده سمت مواد و اینکه تو پشت گوشتو دیدی اون خونه ماشینم دیدی همرو دود میکنه عزیزم تاثیر هرویین ابدیه تو زندگی خودتو نجات بده

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

آره برگرد بعد بشین از بدبختیات بنویس آخه یکم عقل داشته باشید بدرک روزی هزار تا لخت هم فرستاد مگه مهمه اون آدم عملی خداروشکر دختر ندارم وگرنه از این تصمیمها میگرفتا میزدم میکشتمش تازه اومدی اینجا می پرسی برگردم یا نه ؟یعنی شما از 16سالگی خودتو معطل یه آشغال کردی

2706