2733
2734
عنوان

راه اندازی خط تولید مواد شوینده

2254 بازدید | 17 پست

سلام دوستانِ عزیزم

امیدوارم که حالتون عالی باشه

من یه کارگاه کوچیک تولیدی  میخام راه بندازم  خاستم نظرتون رو بدونم، از کمکی که میکنید واقعا ممنونم⁦❤️⁩

من قصد تولید مواد شوینده  مث مایع دستشویی و ظرفشویی، جرم گیر ،سفیدکننده  و موادی ازین قبیل رو دارم

محصول من صنعتی هست  و مجوز بهداشتی بهم نمیدن چون که تجهیزاتم رو بهداشت تایید نمیکنه و منم اونقد نمیتونم هزینه کنم  که خط تولید بهداشتی‌ راه بندازم و نمیتونم توی سوپرمارکت ها بفروش برسونم  و فروش من به صورت عمده هستش و بیشتر برای رستوران ها ،ادارات دولتی، کارگاه ها و کلا هرجایی که نیاز به استفاده عمده مواد شوینده دارن  از من خرید میکنن

عارضم بخدمتتون که نسبت به بازاریابیش و فروش محصولی ک میخام تولید میکنم خیلی استرس دارم  و نمیدونم  که آیا بازاری برای محصولم هست  یا خیر 

دوستانی که اطلاعاتی دراین زمینه دارن ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر از وب سایت نی نی سایت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما اول یه تحقیق کنید از همین مشاغلی که خودتون فرمودید و ببینید بازار دارید برای فروشتون یا خیر ، بع ...

تحقیق زیاد کردم   بله بازارش هست  فقط من توی بازاریابی مشکل دارم الان از همه طریقی دارم درباره نحوه بازاریابی و فروش محصول اطلاعات کسب میکنم تا به یه نتیجه قطعی برسم

تحقیق زیاد کردم   بله بازارش هست  فقط من توی بازاریابی مشکل دارم الان از همه طریقی دا ...

مطالعه و تحقیق خیلی کمک کنددس بازاریابی اینترنتی هم میتونی کمک کننده باشه 

موفق باشید 

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2738

سلام کار خوبی رو می خواین شروع کنید منم خط تولید مواد شوینده رو داخل مشهد راه انداختم برای خرید دستگاه ها خیلی از شرکت ها رو بالا پایین کردم من دستگاه از فراز صنعت خریدم و مناسب هم درامد.

این خط تولید چون تقاضای زیادی داره سود خوبی هم داره فقط باید کمی دوام بیاری و برا تبلیغات هم استراتژی داشته باشی. یک سری مزایا برا خودت ایجاد کنی راحت تو شهر خودت جا میفتی.

سلام کار خوبی رو می خواین شروع کنید منم خط تولید مواد شوینده رو داخل مشهد راه انداختم برای خرید دستگ ...

چند تا سوال در مورد خط تولید مواد شوینده دارم میشه جواب بدید لطفا 

توی نت سرچ کنید🐰<<صدای یک خرگوش موقع آزمایش>>🐰تا ببنید حیوونا برای لوازم آرایشی بهداشتی و بوتاکس و سیگار و غیره ما چطور زجر کش میشن🐰🐂🐄🐥🐢🐒🐸🐟#نه_به_خرید_ماهی_عید🐟#نه_به_سیرک_و_باغ_وحش🐘#نه_به_نگهداری_حیوانات_خانگی🐤#نه_به_سیگار_شامپوی_صنعتی_بوتاکس🐵#نه_به_زباله_ریختن_در_طبیعت🐢#نه_به_کاشت_خرید_سبزه_عید_با_حبوبات🌿#نه_به_انجام_عمل_ها_زیبایی_روی_حیوانات🐱#نه_به_خرید_لباس_کفش_با_چرم_طبیعی🐮#نه_به_استفاده_از_اعضای_بدن_حیوانات🐂#نه_به_نگهداری_حیوانات_در_قفس🐸#نه_به_لوازم_آرایشی_بهداشتی_با_تست_حیوانی🐇🌹در مورد هر کدوم از هشتگ ها کافیه ی جستجوی کوچیک تو نت داشته باشید تا از ته قلبتون ناراحت بشید.🌹میتونیم از راه های دیگه ای غیر از باغ وحش و سیرک برای تفریح استفاده کنیم.میتونیم از لوازم آرایشی بهداشتی بدون تست حیوانی و شامپوی گیاهی استفاده کنیم.چرا برای چند ساعت تفریح ما باید حیوونا سال ها توی باغ وحش یا سیرک به بدترین شکل ممکن زندانی بشن؟چرا برای زیبایی ما حیوونا باید جونشون رو با زجر کش شدن از دست بدن؟🐱🐁🐰🐮🐥🐢🐖🐒🐟🐑🐐🐂
چند تا سوال در مورد خط تولید مواد شوینده دارم میشه جواب بدید لطفا 

سلام داخل گوگل فراز صنعت رو سرچ کنید اونجا پشتیبانی واتس آپ و تلفنی رایگان برای مشاوره داره به همه سوالاتتون جواب میدن حتی دستگاه هم خواستین خودشون تولید می کنند

سلام داخل گوگل فراز صنعت رو سرچ کنید اونجا پشتیبانی واتس آپ و تلفنی رایگان برای مشاوره داره به همه س ...

سلام 

مرسی از راهنماییتون مچکرم

توی نت سرچ کنید🐰<<صدای یک خرگوش موقع آزمایش>>🐰تا ببنید حیوونا برای لوازم آرایشی بهداشتی و بوتاکس و سیگار و غیره ما چطور زجر کش میشن🐰🐂🐄🐥🐢🐒🐸🐟#نه_به_خرید_ماهی_عید🐟#نه_به_سیرک_و_باغ_وحش🐘#نه_به_نگهداری_حیوانات_خانگی🐤#نه_به_سیگار_شامپوی_صنعتی_بوتاکس🐵#نه_به_زباله_ریختن_در_طبیعت🐢#نه_به_کاشت_خرید_سبزه_عید_با_حبوبات🌿#نه_به_انجام_عمل_ها_زیبایی_روی_حیوانات🐱#نه_به_خرید_لباس_کفش_با_چرم_طبیعی🐮#نه_به_استفاده_از_اعضای_بدن_حیوانات🐂#نه_به_نگهداری_حیوانات_در_قفس🐸#نه_به_لوازم_آرایشی_بهداشتی_با_تست_حیوانی🐇🌹در مورد هر کدوم از هشتگ ها کافیه ی جستجوی کوچیک تو نت داشته باشید تا از ته قلبتون ناراحت بشید.🌹میتونیم از راه های دیگه ای غیر از باغ وحش و سیرک برای تفریح استفاده کنیم.میتونیم از لوازم آرایشی بهداشتی بدون تست حیوانی و شامپوی گیاهی استفاده کنیم.چرا برای چند ساعت تفریح ما باید حیوونا سال ها توی باغ وحش یا سیرک به بدترین شکل ممکن زندانی بشن؟چرا برای زیبایی ما حیوونا باید جونشون رو با زجر کش شدن از دست بدن؟🐱🐁🐰🐮🐥🐢🐖🐒🐟🐑🐐🐂
2706