2733
2739
عنوان

طلامو بفروشم ماشین بخرم؟؟

374 بازدید | 41 پست

خانماا بنظرتون کاردرستیه؟من عاشق رانندگی وماشینم ولی شوهرم ماشینشو بهم نمیده اخه فقط ماشین خودش نیس شراکتی با برادرشوهرم خریده ولی دیگه برادرشوهرم دادتش ب شوهرم اما بعضی وقتا هم اون یعنی(برادرشوهرم)هم سوار میشه

واس همین شوهرم اصلا ماشینو بهم نمیده من گواهینامه هنوز ندارم ولی رانندگیم خوبه و با چندجلسه میتونم فوول بشم 

بنظرتون برم گواهینامه بگیرم؟بعد طلامو بفروشم ماشین بخرم؟؟

اخه شوهرم همش سرکاره تااخر شب و فقط تعطیلات اونم باکلی غرزدن میریم بیرون

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من موافقم... خود ماشین هم یه نوع سرمایه ست

اخه این ب کنار شوهرم کارنداره ولی اگ خونوادم بفهمن خیلی مخالفت میکنن واذیت میکنن و هی میگن نکن اینکارو ضرر میکنی واینا

اره طلا به چه کار میاد پس یا خونه یا ماشین 

اره ولی نمیدونم با۵۰ تا ماشین برام میاره حتی اگ مدل پایین باشه راضیم ولی نه درحدی ک غرازه باشه

یه ۵۰ میلیون میشه یا ۴۰ میشه حتی اگ ماشین مدل پایین هم باشه بازم راضیم

مدل پایینم نمیشه الکی طلاتو از دست نده از اون ماشینا میشه که هر هفته باید بری تعمیرگاه ۲_۳تومن پول بدی چه کاریه فکردم کمش ۱۵۰ بشه ۵۰ک پرایدم نمیشه

خدایا شُکرت❤🧿

هر چند فول بدون گواهی نامه پشت فرمون نشین مگه ی جای خلوت .خاله همسرم زد به یکی ی مقدار جزیی اسیب دید طرف نمیدونید که چه قدر خسارت گرفت ازش و چه قدر دادگاه و دوندگی داشت .الانم میترسه پشت فرمون نمیشینه دیگه

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل 

من از ۱۹ سالگیم دیگه بدون ماشین نتونستم یادمه اولش بابام برام ازون ماتیز کوچولوهای ضایع خریده بود. ولی عاشقش بودم میرفتم دانشگاه. بعد انقد تو سال کار کردم وام گرفتم گزاشتم روش یه ۲۰۶ خریدم😅حس شاخ بودن داشتم.دیگه کم کم بهترش کردم الان که دیگه ۳۲ سالم شده و انقد مشکلات ریخته سرمون که وقت آرزو نداریم

روانشناسی کودک
2706