2737
2734

سلام بچها واقعا چیکار کنم.. دوتا بارداری نا موفق داشتم خودم که روزای سختی رو گذروندم، الان دوباره باردارم و وقتی میام نی نی سایت تاپیکای ناراحت کننده در مورد بارداری که میبینم واقعا بهم میریزم و دلم آشوب میشه.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهت پیشنهاد میکنم اصلا نیا میای میخونی ب خودت تلقین میکنی و انرژی منفی جذب می‌کنی خدایی نکرده 

دوست من همینجور بود هی اومد و رفت نی نی سایت از مشکلات بارداری خوند تا با ترسا و استرساش بچشو سقط کرد از بس مطالب وحشتناک میخوندم هر روز می‌گفت میترسم بچه سالم نباشه این مشکل داشته باشه اون مشکل داشته باشه آخرم بوس تو هفت هفته دیگه رشد نکرد 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
2731
عزیزم الان بارداری؟اونیکی ناپیکت خوندم سقط کردی خیلی ناراحت شدم خداروشکر بارداری الان؟

آره عزیزم الان باردارم،  ممنونم ، برام دعا کن همه چیز خوب پیش بره سالم بغل بگیریمش،  الان ۶ هفته ام

آره عزیزم الان باردارم،  ممنونم ، برام دعا کن همه چیز خوب پیش بره سالم بغل بگیریمش،  الان ...

حتما گلم خوشحال شدم فهمیدم بارداری .. خداروشکر استرس نگیر همیشه دعابخون و بخدا اعتمادکن ک بهترینهارومیخادبرات... ب امام رضا توسل کن. من هم ازاول این بارداریم مشکلاتی سرراهم بود ک هربار باتوکل ازته دل بخدا و اینکه ی اعتمادی بخدا داشتم تاالان همه چی خوب پیش رفته...حتی ازمایشاتم نشون داد ریسک سندروم داون داشتم. اطرافیانم ناراحت بودن ولی من ب همشون گفتم من مطمعنم بچم سالمه و دیروز جواب آزمایش دومش رو بردم دکتر وگفت ک سالمه خداروشکر. هروقت سوالی مشکلی خدای نکرده داشتی میتونی ازم بپرسی بتونم راهنماییت میکنم

2738
حتما گلم خوشحال شدم فهمیدم بارداری .. خداروشکر استرس نگیر همیشه دعابخون و بخدا اعتمادکن ک بهترینهارو ...

ممنونم عزیزم از لطف و مهربونیت، ارامش و توکل از کلامت مشخصه، منم همین راهو در پیش گرفتم تکیه کردم به خدا و سپردم به خالقش، با خوندن پیامت دلم گرم تر شد، خداروشکر که بچت سالمه خدا حفظش کنه. مرسی عزیزم ❤