2733
2734
عنوان

بمیرم بهتراز این زندگیه

214 بازدید | 13 پست

تازه سقط کردم ازبیمارستان اومدم..هیچکس شرایطمو درک نمیکنه..اون از مامانم که همش باهام بحث میکنه اون ازابجیم که بدتراز یه جاری حسودهمش تیکه میندازه..اون ازمادرشوهرم که همش تیکه میندازه ازپشت تلفن..اون هم ازشوهرم که غر بهم میزنه و گیرداده تواین اوضاع براش طنازی کنم وبرم ارایشگاه و فلان...اونم ازبچم که طفلک میدونم سرش نمیشه ولی همش منو گازمیگیره..

خداهم که بهم توجه نمیکنه

اخه پناه من کجاست...کجادارم...به کی تواین زندگی دلخوش کنم وقتی توشرایط سختم همه تنهام میزارن😭😭😭

فقط بخاطرخدا

تورو خدا محتاج دعا تون هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😭

دعا کنید مشکل شوهرم حل بشه و ب سلامتی بیاد پیشم 🙏🏻😭

تورخدا دعا کنید پس فردا بیاد همه چی مون به پس فردا بستس محتاج دعا تون هستم 

مشکلمون حل بشه سر نمازام دعاتون میکنم🙏🏻😭

میشه با دلای مهربونتون دعام کنید اخع شنیدم دعاهای دل مهربون میگیره🙏🏻😭😔

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همه رو بیخیال با شوهرت خوش باش برو آرایشگاه روحیه خودتم عوض میشه سرحال میشی

الان من خونریزی دارم بخاطر مصرف دارو معده درد دارم کجابرم ارایشگاه میگه برم هاشور کنم بااین وضعم

فقط بخاطرخدا

من تو هر شرایطی تنهتام هیچ کسو ندارم

نگران نباش عزیزم خودتو داری و خدارو ،پاشو بخاطر بچه کوچولوتم شده با سختی ها بجنگ

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

بگردم برات خواهر

الهی خدا پشت و پناه دل خستت باشه 

نه بندش...دل به ادما خوش نکن 

دانشجوی داروسازی/savage🤘/زندگی کوتاه تر از اونیه که بخوای با ناراحتی بگذرونیش:)courage💙اگه جواب بیشعوریتو ندادم فک نکن جوابی ندارم...بخاطر اینه ک در حدی نمیبینمت بخوام وقتمو با سروکله زدن با امثال تو هدر بدم  
الان من خونریزی دارم بخاطر مصرف دارو معده درد دارم کجابرم ارایشگاه میگه برم هاشور کنم بااین وضعم

براش توضیح بده بگو این وضع تموم شد و خوب شدم در اولین فرصت میرم عصبانی نشو بیشتر لج میکنه یکمم نازشو بکش لوسش کن باهات راه بیاد

وای من یه دلیلی که از ازدواج بدم میاد اینه 

همش باید خودتو اماده کنی تا طرف نیازش برطرف شه نره بیرون ...

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا