2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش به حالشون..کاش من بشم۲۷سالمه

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738

بستگی به مادر شخص داره اگه مادرش و مادربزرگش زود یاعسه شدن پس اونم زود یاعسه میشه و ارثیه در غیر اینصورت دیگه نرمال نیست و البته زیر سی سال هم کاملا غیر طبیعیه و ی علتی داره باید رفت دکتر معمولا از چهل و پنج سال به بعد میشن

زندگی زیبا دوستت دارم ...
چرا؟😐

بچه نمیخام

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
بخاطر سبک زندگی و تغذیه نادرست سن یائسگی پایین اومده

بدبخت شدیم سن یاعسگی اومده پایین سن ازدواج و بارداری رفته بالا .همه هم که از شانس تو بارداری مشکل دار شدن با هزار دوا درمون ب سختی بتونن باردار شن . کم کم نسلمون رو به انقراضه

زندگی زیبا دوستت دارم ...
چییییی ؟! خوبی تو؟! میخوای تو این سن یاعسه بشی؟! واسه چی؟! بسم الله

بچه نمیخام عزیزم..خسته شدم از قرص خوردن

2706