2737
2739

من میتونم یا باهاتون شریک شم با هم جنس بخدیم

یا براتون مشتری بیارم

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دوتا کار انلاین بلدم. بدون سرمایه اس . 

خب میشه راهنمایم کنی؟درامدش چطوره؟

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2738
خب میشه راهنمایم کنی؟درامدش چطوره؟

یکیش شرکت نفیس هست که درامدش عالیه. یکیشم اینکه کانال همکاری دارم برای خودم نیستا قبلا باهاش کار میکردم. میتونی لباساشو بچینی سودتو بکشی روش . همین. اینم بد نیس درامدش. 

یکیش شرکت نفیس هست که درامدش عالیه. یکیشم اینکه کانال همکاری دارم برای خودم نیستا قبلا باهاش کار میک ...

شرکت نفیس چی هست؟ هرمیه؟

یکیش شرکت نفیس هست که درامدش عالیه. یکیشم اینکه کانال همکاری دارم برای خودم نیستا قبلا باهاش کار میک ...

بعد عزیزم دومی یعنی چی لباسا رو بچینم؟

یعنی برای خودت کانال یا پیچ باز میکنی فروش انلاین لباس

اینو میشه عزیزم بهم معرفی کنی؟

2706